начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

Предписание за премахване на боклук от Столичен инспекторат

Дискусии и казуси в областта на административното право и процес
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Предписание за премахване на боклук от Столичен инспекторат

Мнениеот radolan » 02 Мар 2023, 14:34

Здравейте, споделям едно безумие според мен:
Кметът се натъква на боклуци(но не описва на коя дата е станало това) в ливада(частен имот) и след подава докладна записка (от 23.01.2023) към Столичен инспекторат, след което инспектората решава да глоби собственика(в случая мен) на имота и да издаде предписание за премахване на битовите отпадъци, но аз като съвестен гражданин никога не съм си позволявал да замърсявам природата и нямам абсолютно нищо общо със замърсяването. Как мога да накарам някого да се опита да намери извършителя и къде да жаля предписанието?
radolan
Младши потребител
 
Мнения: 10
Регистриран на: 28 Фев 2022, 17:42

Re: Предписание за премахване на боклук от Столичен инспекто

Мнениеот guest1 » 03 Мар 2023, 11:04

Здравейте. След такъв разказ - трудно ще получите смислен отговор.
Смущаващи неща са:
"Боклук" - без точно описание.
"В частен имот" - каква работа имат общинските служители (кмет, инспекторите) в този имот. Единствено, ако става дума за битови и промишлени отпадъци, замърсяващи околната среда.
Човек винаги може да се държи добре с онези, които са му безразлични.
Оскар Уайлд, „Портретът на Дориан Грей“

Това е само мнение, не сте длъжни да се съобразявате с него.
guest1
Активен потребител
 
Мнения: 1794
Регистриран на: 07 Май 2021, 01:34


Назад към Административно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта


cron