начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

запор



запор

Мнениеот mimi2 » 03 Фев 2019, 17:41

Здравейте,
Бих желала да попитам следното:
Става дума за запорирана банкова сметка,в която обаче няма приходи,тъй като не се използва от близо 8 г.(не съм я закрила) ...
Въпросът ми е -след като при чси не постъпват пари от тази сметка ,какво би предприел той по закон- какво следва. Живея в чужбина , а сметката даже не знаех че още е активна и нямям представа за айбан за да мога да внеса. Искам да разбера възможните варианти преди да се свържа с чси. Кредита е от 2014г. и вече има едно съдебно решение от 2017г. за сума 2500. Внесох единствено 400лв. еднократно тогава и след това не съм уведомявана за последващи действия. От 2014г. до сега съм уведомена 2 пъти -2017 г. и сега 30.01.2019 от банката по имейл. Моля за насоки и съвет. Благодаря
mimi2
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 03 Фев 2019, 17:11

Re: запор

Мнениеот miko_pk » 03 Фев 2019, 19:56

Това явно е някаква мода при гурбетчийте, да не си връщате кредитите! Ще си ги платиш като "Поп", както и всички такси към ЧСИ (общо 7 на брой, от които 1 пропорционална-десятък върху размера на дълга).
miko_pk
Потребител
 
Мнения: 228
Регистриран на: 20 Сеп 2010, 19:20


Назад към Изпълнително и обезпечително производство


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта


cron