начало
Габриел взе мандата за кабинет след безпрецедентно закъснение, преговорите продължават Габриел взе мандата за кабинет след безпрецедентно закъснение, преговорите продължават

запор



запор

Мнениеот mimi2 » 03 Фев 2019, 17:41

Здравейте,
Бих желала да попитам следното:
Става дума за запорирана банкова сметка,в която обаче няма приходи,тъй като не се използва от близо 8 г.(не съм я закрила) ...
Въпросът ми е -след като при чси не постъпват пари от тази сметка ,какво би предприел той по закон- какво следва. Живея в чужбина , а сметката даже не знаех че още е активна и нямям представа за айбан за да мога да внеса. Искам да разбера възможните варианти преди да се свържа с чси. Кредита е от 2014г. и вече има едно съдебно решение от 2017г. за сума 2500. Внесох единствено 400лв. еднократно тогава и след това не съм уведомявана за последващи действия. От 2014г. до сега съм уведомена 2 пъти -2017 г. и сега 30.01.2019 от банката по имейл. Моля за насоки и съвет. Благодаря
mimi2
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 03 Фев 2019, 17:11

Re: запор

Мнениеот miko_pk » 03 Фев 2019, 19:56

Това явно е някаква мода при гурбетчийте, да не си връщате кредитите! Ще си ги платиш като "Поп", както и всички такси към ЧСИ (общо 7 на брой, от които 1 пропорционална-десятък върху размера на дълга).
miko_pk
Потребител
 
Мнения: 228
Регистриран на: 20 Сеп 2010, 19:20


Назад към Изпълнително и обезпечително производство


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта


cron