начало

НАП не открила нарушения на магистрати със сметки и имоти в чужбина НАП не открила нарушения на магистрати със сметки и имоти в чужбина

Статии

Защита на авторски и сродни права, индустриална собственост, патенти и полезни модели
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.

Статии

Мнениеот rado1rado » 21 Юли 2021, 17:02

Здравейте! Мисля да се занимавам с писане на статии на различна тематика като допълнителта дейност. Интересувам се дали статиите, които пиша са обект на авторското право. Питам заради осигуровките, които се внасят, а при авторския договор се внася само данък 10%. Та мисълта ми е дали мога да уреждам взаимоотношенията си с авторски договор.
Другият ми въпрос е дали мога в статиите, които пиша да вмъквам линкове към други статии, закони и т.н, без изрично разрешение?
Благодаря предварително!
rado1rado
Нов потребител

Назад към Интелектуална собственост