начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

промяна на адресна регистрация за дете

Казуси свързани с придобиване, установяване, освобождаване и възстановяване на гражданство. Статут. Визови проблеми.


промяна на адресна регистрация за дете

Мнениеот francheskaa » 24 Юли 2013, 13:19

Здравейте,
Разведена съм от 2010год и имам 7 годишно дете от брака си,за което родителските права упражнявам аз.В момента си имам приятел с който живеем на семейни начала и чакам второ дете от него.Ще променям настоящ адрес за мен и детето ми.В ЕСГРАОН ми искат и решение от развода в което да видят,че родителските права упражнявам аз.Въпросът ми е,той като града в който живея сега е малък и всичко за всеки се знае и разбира мога ли да дам само листа "Удостоверение",който имам от съда и в който също е посочено,че родителските права упражнявам аз или е необходимо да нося и цялото решение в което е описано самото дело.Не бих желала да бъдат четени личните ми отношения по време на брака след което да бъда коментирана?

Благодаря предварително за отговора Ви.
francheskaa
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 24 Юли 2013, 13:17

Re: промяна на адресна регистрация за дете

Мнениеот nikol52100 » 24 Юли 2013, 13:49

francheskaa написа:Здравейте,
мога ли да дам само листа "Удостоверение",който имам от съда и в който също е посочено,че родителските права упражнявам аз
Да, това е достатъчно.
nikol52100
Потребител
 
Мнения: 128
Регистриран на: 03 Фев 2009, 22:01
Местоположение: Казанлък


Назад към Гражданство


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


cron