начало
Съдия от ВАС става зам.-министър на правосъдието Съдия от ВАС става зам.-министър на правосъдието

Проблем с разрешение за пребиваване на дете в България

Казуси свързани с придобиване, установяване, освобождаване и възстановяване на гражданство. Статут. Визови проблеми.


Проблем с разрешение за пребиваване на дете в България

Мнениеот vengo77 » 17 Фев 2014, 14:59

Здравейте, първо се извинявам ако има подобна тема, но пиша за първи път тук във Вашия форум.Казуса, ако мога да го нарека е следния - съпругата ми е Украинска гражданка.От първия си брак има син на 14г, който е тук с съответното разрешение от баща му.В това разрешение бащата е написал , че разрешава той да живее постоянно в България с майка си, и във връзска с това да бъдат оформяни всички документи с неговото пресъствие от майка му. И тук възниква следната ситуация: жене ни сме от 19.08.2012г.До този момент сме подавали два пъти искане за разрешаване продължително пребиваване на съпругата ми и синът и за срок от 6м с тези документи.Тази година януари подадохме за срок от 1г.И : според служителите в Миграция Бургас, в разрешението на бащата никъде небило написано ,че майката може да разписва от името на детете.Добре, два пъти рарешават с този документ, а сега се опъват.Може ли някой да ми даде някакъв съвет какви стъпки да предприема за да може да продължим да получаваме безпроблемно разрешения.Надявам се да несъм бил много объркващ, но истината е че съм малко претиснен . Благодаря предварително
vengo77
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 17 Фев 2014, 14:32

Назад към Гражданство


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


cron