начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Отнемане на статут „постоянно пребиваване”

Казуси свързани с придобиване, установяване, освобождаване и възстановяване на гражданство. Статут. Визови проблеми.


Отнемане на статут „постоянно пребиваване”

Мнениеот cukka » 25 Май 2023, 12:13

Здравейте. Може ли някой да ми отговори на следния въпрос: Понеже съпругата ми (украинска гражданка) получи статут „постоянно пребиваване” в България, на основание на брака сключен с мен (десет години в брак), аз мога ли по някакъв начин да влияя за да се отнеме този статут?
cukka
Младши потребител
 
Мнения: 24
Регистриран на: 19 Юни 2021, 08:16

Re: Отнемане на статут „постоянно пребиваване”

Мнениеот cukka » 26 Май 2023, 08:28

Аз, доколкото успях да разбера изглежда аз нямам възможност, да влияя или да претендирам за отнемане на статута, на човека която получи всичи изгоди благодарение на мен, а сега претърпявам голяма „благодарност” обагрен с изневяра, лъжи, унижения, клевети. Която абсолютно не се съобразява с факта че с това си поведение опетнява и децата ни. Абсолютно безпардонно поведение, без какпка съвест и никакви даже елементарни морални ценности. Много жалко, че не мога да направя нищо по въпроса.
cukka
Младши потребител
 
Мнения: 24
Регистриран на: 19 Юни 2021, 08:16


Назад към Гражданство


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


cron