начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

Прехвърляне на МПС от починал родител

Поставяне и решаване на правни казуси
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Прехвърляне на МПС от починал родител

Мнениеот deni232 » 29 Яну 2023, 02:40

Здравейте!Искам да попитам какви документи са нужни за прехвърляне на МПС от починал роднина.Казусът е следният.Баща ми почина наскоро.Искам като негова дъщеря и наследник колата да мине на мое име.Имам полубрат от предишен брак на баща ми,съответно колата се наследява от майка ми,брат ми и мен в съответните проценти.Сделката ще се изповяда като дарение,тъй като никой няма да има претенции.Данъкът не е платен за 2023-та година,колата не е минавала технически преглед и няма гражданска отговорност за 2023-та година.
Има изкарано удостоверение за наследници.Какви други документи ще са ми нужни за изповядване на сделката при нотариус?
Благодаря Ви!
С Уважение,
г-жа Григорова
grigorovavz@mail.bg
deni232
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 29 Яну 2023, 02:38

Назад към Взаимопомощ


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 38 госта


cron