начало
Районен съдия става зам.-министър на икономиката Районен съдия става зам.-министър на икономиката

stara emisia bannoti

Поставяне и решаване на правни казуси
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


stara emisia bannoti

Мнениеот ashe » 05 Апр 2004, 16:20

Kogato emisiata izlizashe ot obrashtenie ne uspiahme da gi smenim-stava vapros za banknoti ot po 10,5,2,1 leva-emisia 1974g.-ima li niakakav shans-obshto kato suma sa 2000 broia.Ako niakoi ima ideia molia da kaje.Blagodaria vi
ashe
 

Re: stara emisia bannoti

Мнениеот Toshko » 05 Апр 2004, 16:24

Niamash problemi - shte ti gi obmenqt, no samo v BNB (jultite paveta na "Dondukov")!
Da te predupredq oba4e 4e kursa na obmiana e neizgoden-malko sega6ni pari shte ti dadat vmesto starite
Toshko
 

Re: stara emisia bannoti

Мнениеот ashe » 05 Апр 2004, 16:28

kolko smiatash 4e ste dadat za tezi,koito imam-izviniavai 4e te pritesniavam,no niamam nikakva ideia.Blagodaria ti
ashe
 

Re: stara emisia bannoti

Мнениеот Toshko » 05 Апр 2004, 16:36

Ama ti ne si napisal to4nata suma-napisal si samo 200 br. banknoti ot 1,2, 10 leva ot 1974.
Zna4i to4nia kurs na obmqna e daden v pari4nia salon na BNB, no naistina beshe zle-az kato hodih beshe neshto ot sorta na.. 0,0001 segashni pari za 1 lev stari ili neshto podobno.
Nulite moje i da gi burkam :) no ne bqha malko, taka 4e..... :-)moje i da si gi zapazi6 starite pari, sled vreme moje da imat antikvarna stoinost.
Toshko
 


Назад към Взаимопомощ


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 31 госта


cron