начало
Прокуратурата е осъдена да плати 20 000 лева на бившата съдийка Румяна Ченалова Прокуратурата е осъдена да плати 20 000 лева на бившата съдийка Румяна Ченалова

spezialno pitane kam ipon

Поставяне и решаване на правни казуси
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


spezialno pitane kam ipon

Мнениеот prekrasnatip » 31 Юли 2004, 19:37

; една прекрасна лейди не мога да не кажа;; -prosto wi zitiram.
Polaskana sam ot tolkowa milite dumi. Blagodarq.
Pitate me: къде е проблема,имате нот.акт,кое е онова което ви безпокои?

Ima slednata podrobnost:
zna4i, notarialniqt akt e dostata4en.
w not akt pishe , 4e sumata ot...... e dadena pri podpiswane na tozi not akt, a ostatakat ot primerno 500 ste se dade sled edin mesez.
Za tazi suma ot 500, koqta dadoh sled edin mesez na stroitelq, ne mi li trqbwa dokument?

Dali nqma da e po dobre da si napisha razpiska na komputera za wtorata suma i da gi nakaram da mi q podpishat.
Imate li ideq kakwo a sadarsha tazi razpiska.

4udesno e , kogato moshesh spokojno da obsadish towa koeto te pritesnqwa s nqkoj ,koito bi te razbral i bi ti pomognal.

blagodarq mnogo.
prekrasnatip
 

Re: spezialno pitane kam ipon

Мнениеот gambit » 31 Юли 2004, 20:47

ако е преведена или внесена по банкова сметка,няма нужда от друг документ
банковото бордеро е достатъчно.
gambit
Младши потребител
 
Мнения: 32
Регистриран на: 13 Юни 2004, 12:43

Re: spezialno pitane kam ipon

Мнениеот ipon » 31 Юли 2004, 20:55

към съвета на гамбита ще добавя само това,че ако сумата е платена в брой е необходимо да има писмено заявление от получателя,че е получил същата.В слу
чай на отказ от страна на получателя да признае получаването на парите е възможно когато сумата е до 500 лв/не съм сигурен в тази цифра защото няколко
пъти размера се променя/да се докаже плащането със свидетели.
лека вечер прекрасна лейди
ipon
Потребител
 
Мнения: 279
Регистриран на: 14 Сеп 2003, 10:20


Назад към Взаимопомощ


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта


cron