начало
Районен съдия става зам.-министър на икономиката Районен съдия става зам.-министър на икономиката

Моля помогнете със съвет !!!

Поставяне и решаване на правни казуси
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Моля помогнете със съвет !!!

Мнениеот powder » 01 Сеп 2004, 00:40

Не знам как да постъпя и има ли смисъл да се занимавам и да давам пари за моя проблем, които нямам в излишък.
Ще ви помоля, ако не ви затруднява и имате възможност да ми помогнете с взимането на рещение в областта на наказателното право дали да се занимавам и да започна завеждане на дело.
Ако се съгласите, моля да ми пратите e-mail и аз ще ви пратя подробно описание на моя случай.
powder
 

Re: Моля помогнете със съвет !!!

Мнениеот младежа » 01 Сеп 2004, 08:56

Е , хайде де разправяй- да се позабавляваме и да си почешем мозъците, не се притеснявай
младежа
 

Re: Моля помогнете със съвет !!!

Мнениеот valeriii » 01 Сеп 2004, 09:49

КАК И КОГА СМЯТАТЕ ДА ПЛАЩАТЕ?
valeriii
Младши потребител
 
Мнения: 58
Регистриран на: 04 Юли 2004, 15:09

Re: Моля помогнете със съвет !!!

Мнениеот Методи Шамов » 01 Сеп 2004, 12:40

Кажете си случая. "Не всичко е пари, приятелю..", както пееше Лили Иванова. Пък може и да се опитаме да ви дадем полезен съвет :))
Методи Шамов
 

Re: Моля помогнете със съвет !!!

Мнениеот Com » 01 Сеп 2004, 13:54

Помогнете и на жената с кооперацията
Com
 

Re: Моля помогнете със съвет !!!

Мнениеот адвокат » 01 Сеп 2004, 14:40

чакаме информация по случая
адвокат
 

Re: Моля помогнете със съвет !!!

Мнениеот baicho » 01 Сеп 2004, 15:15

Кажи за какво става въпрос и ще ти помогнем :) Не се притеснявай, чували сме и виждали какво ли не...
baicho
 


Re: Моля помогнете със съвет !!!

Мнениеот lidiq » 01 Сеп 2004, 22:51

Да ама той май се притесни.макар ,че до колкото разбрах човека иска да му пишем на майла.Може би не желае да популяризира проблема си:)
lidiq
Младши потребител
 
Мнения: 29
Регистриран на: 23 Юли 2004, 22:16

Re: Моля помогнете със съвет !!!

Мнениеот azura » 01 Сеп 2004, 23:05

mai vsi4ki sme v netarpelivo o4akvane
azura
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 30 Авг 2004, 23:30


Назад към Взаимопомощ


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта


cron