начало
Районен съдия става зам.-министър на икономиката Районен съдия става зам.-министър на икономиката

молба за пробационен служител

Поставяне и решаване на правни казуси
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


молба за пробационен служител

Мнениеот асти » 22 Фев 2005, 21:43

здр. ще кандидатствам за Пробационен служител тарциа молба декларациа
казаха ми че има в интернета но немога да намерия някои знаели каде има?
асти
 

Re: молба за пробационен служител

Мнениеот galaktika » 23 Фев 2005, 17:57

Първо си оправете правописа , когато се научите да пишете като хората може някой да се смили и да Ви помогне ..........................
galaktika
Младши потребител
 
Мнения: 36
Регистриран на: 04 Юни 2005, 14:20

Re: молба за пробационен служител

Мнениеот Hi, ... » 25 Фев 2005, 15:55

Не търсете нищо, молбата се пише на място в затвора, където ви се дава образец. Подгответе си автобиография, саморъчно написана с данни за родители, братя, сестри(дата на раждане и местоработата им). На място се попълва и анкетна карта, в която се нанася и ЕГН-то им. И както е ясно - срокът за подаване на документи е до 01.03.
Hi, ...
 

Re: молба за пробационен служител

Мнениеот ralitsarbg » 25 Фев 2005, 16:56

Напълно съм съгласна, че човек трябва първо да се научи да пише и да чете правилно, а чак след това да се опитва да работи. Видът и характерът на работата няма значение.
ralitsarbg
Потребител
 
Мнения: 189
Регистриран на: 18 Фев 2005, 17:06
Местоположение: гр. София

Re: молба за пробационен служител

Мнениеот eeee » 28 Фев 2005, 12:27

Къде се обявяват свободните места за пробационни служители?
eeee
Нов потребител
 
Мнения: 5
Регистриран на: 25 Фев 2005, 12:31

Re: молба за пробационен служител

Мнениеот Hi, ... » 28 Фев 2005, 18:27

В сайта на Министерство на правосъдието е обявено, че се набират пробационни служители.
Hi, ...
 

Re: молба за пробационен служител

Мнениеот Калина » 23 Мар 2005, 20:39

Аз съм завършила социална педагогика.Чух за новита длъжност "пробационен служител", случайно имам образец на молбата. Другото , което ме интересува е : къде се кандидатства за тази длъжност?
Калина
 


Назад към Взаимопомощ


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 32 госта


cron