начало
Разпитаха Гешев за взрива до колата му – той подозира Борисов и иска очна ставка с него Разпитаха Гешев за взрива до колата му – той подозира Борисов и иска очна ставка с него

ищец - свидетел?

Поставяне и решаване на правни казуси
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


ищец - свидетел?

Мнениеот Galin Daskalov » 07 Мар 2005, 00:05

Майка ми бе ищец по дело за непозволено увреждане срещу Държавата. Тя, обаче почина наскоро, а единствените свидетели за претърпените болки и страдания сме аз и баща ми. При новите обстоятелства, обаче съдът ни призовава като ищци. Съществува ли възможност само баща ми да се конституира като ищец, а аз да дам свидетелски показания? Ако не - бих ли могъл като ищец да дам показания за претърпените болки и страдания? Изобщо какви са възможностите да мога да представя пред съда фактите такива, каквито са били? Предварително много БЛАГОДАРЯ на всички, които ми помогнат със своя отговор!!!
Galin Daskalov
 

Re: ищец - свидетел?

Мнениеот iren » 07 Мар 2005, 14:29

razbira se che mojesh.Saglasno GPK ti mojesh da izqvish towa s pismenno stanovishte i zawereno pred notarios.Sashto taka mojej da go kajesh v xoda na deloto v sadebnoto zasedanie.
iren
 


Назад към Взаимопомощ


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта


cron