начало
Адвокатите ще се вписват в нов регистър, ако искат да продължат „по занятие“ да се занимават с фирмена регистрация Адвокатите ще се вписват в нов регистър, ако искат да продължат „по занятие“ да се занимават с фирмена регистрация

Molia Pomognete mi

Поставяне и решаване на правни казуси
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Molia Pomognete mi

Мнениеот vladi_ » 07 Мар 2005, 20:13

Prez mesec frevroari 2004odina zaminah za grad Burgas s nadejdata da rabotia po chernomorieto i da iskarm dobri pari , nikolko meseca po rano v internet se biah zapoznal s edna jena ot sashtia grad kazva se Anelia Takova , ta tia ima dashteria na 14-15 godini .
Dashteriai imashe dosta nepritnosti beshe se zabrkala v kakvili ne neshta kato zapochnete ot kanabis ta stignete chak..................
no kakto i da e .Pomognah na Gergana (taka se kazva dashteriata) . Otnachalo nimah pari za kavrtira i jiveh v tiah dosta dalgo vreme ,i taka Gergana mi spodeliashe kakvi li ne neshta , Doide vreme i izliazah na Kvartira .
Edin den ne otidah na rabota ostanah si v kashti tai kato s Anelia imahme ugovorka da se vidim na obiat u tiah,samo nie dvamata , s netarpenie ochakvah tozi mik zashto nie dvamata se obichahme ,i imaheme dosta priatni izivivania zaedno daje dokato biaha u tiah , na 23.04.2004 g. si baih v kashti kakto veche razbrahate ,sabuduh se kam 9:00
po tochno me sabudia Anelia kato mi kaza da otida v 12 :00 chesa v tiah i da q chakam tam, okolo 9:30 zvana Gergana i me popita dali shte idvam kam tiah az i kazah che shte idvama no kam 12 chesa, tia s plach na ochite mi kaza ela sega, az popitah zashto , kakvo stava, imali nikav problem? Tia mi kaza ela ,zashto ima tri momcheta koito iskat .. ti znaesh kakvo taka mi kaza tia po telefona.
Az se oblikah nabrzo i tragnah kam 9:40-9:50 chesa biah v tiah, tia treperishe cialta i beshe preblednila ot strah,kazah i da se uspokoi i che az sam tuka i che nishto nima da i se sluchi, i da mi razkaje kakvo stava .
Tia zapochna da mi raskazva slednoto.
Prednia den idvat dve ot momchetata i noselia nikakvi snimki v sebesi , i q zaplasheli che ako ne otide s tiah te shte dadat snimkite na Maika i i Bashta i
kaza che i dnes sa idvali samo che tri momcheta i che sa i kazali che ako v 11 chesa ne otide v tiah da se vidiat snimkite shte badat pokazani na Miakai koiato propush da spomena raboti v Burgaskia raionen sad kato sekretarka .Ta tia me pomolia placheiki da i pomogna i da vzema snimkite i negativite i da gi unishtoja da ne razbira bashti zashto zabelejete shtial da q vkara v Bolnica bih go chuval tova neshto i predi mnogo pati mi go beshe kazval i imashe panicheski strah ot bashta si.Reshih da i pomogna.
Otidah s neia v 11 chesa na sreshtata ot van sedeshe edno malko dete tochno pred vhoda na bloka ,kato ni vidia che idvame to pobigna i vleze vatre v bloka , qivno da predopredi ostanalite , az popitah Gergana na koi etaj jive tova Momche koeto se kazva Dimitar, tia kaza che e na 7 etash tragnah da se kachvam na gore po etejite no sreshnah drugo dosta visochko za vazrasta si momche koeto se kazva Emil .
Gergana mi kaza che toi e idvala sutrina v tiah do vhodnata im vrata da q zaplashvat, popitah go az kade sa snimkite a to zapochna da mi se repchi i az go udarih edin shamar i toi izbiaga.I taka stana che ne namerih snimki i se obadih na Anelia zashto misleh che te ako imat snimki destvitelno shte i gi pokajat i kakvo li ne moje da se napravia ,a dokolkoto razbrah te i bili kazali che shte i gi porodat neinite snimki na nikav maj .
ta obadih se na Anelia kam 11:30 i kazah che ima malk problem i che iskam da se sreshnem nikade v centra na Burgas tai kato tribvashe da pridruja Gergana do uchilishteto i
Vidiah me se s Anelia i raskazah nabrzo za kakvo stava na vapros
tia ispadna v panika i se uplashi
az i predlojih da se obadia na majasi da mu kaje kakvo stava
tia mu se obadi i toi se prisedini kam nas
no toi dokato idvashe ot Slanchev briak kdeto rabotishe
Anelia se obadi naGergana i tia da doide da kaje kakvo stava
edistvenoto neshto koeto Gergana kaza na Anelia , beshe che tova neshte se e sluchilo za parvi pat prez esenta na 2003 satana strano che tova momiche nebeshe kazalo za tozi problem na nikoi drug osven na men
Prestigna Angel (bashta) paravoto neshto koeto kaza sled kato razbra za sluchaloto se
s mnogo visok glas iskreshtia na Gergana ,(ashto nemi kza na men ma do sega zashto si go krila mari) ,Az vednaga uspokoih Angel kato mu kazah kavo znachenie a na kogo e kazal nali e po vajnoto che e kazala na nikogo vse pakne sled dalgo tragnah me vsichkite da tarsiam Momchetata i proslovutite snimki
otkrihme samo Momchetata v edno uchilishe
stana goliam skandal
doide policia
i ni otvedoha vsichki v 4 raiono upravlenie na grad Burgas,dadohme vsichkite obiasnenia za sluchiloto se
Anelia otkaza da pusne jalba
uchudih se zashto?
a na men mi vrachiha prizovka da se qvia na 26.04 .2004
otidaha na obait v policiata na 26 i podpisah protokol da ne zakacham poveche Momcheto Emil
az podpisah estestveno
i minaha se 6 meseca
i Anelia mi kaza che ima pusnata tajba sreshto men ot Emil
popitah q kakvo da pravia
tia mi kaza da nese qvivam na deloto i da ne podpisvam prizovkata
neseh da se registriram v burgas za da neme otkriat kade sam
da ne polucha prizovkata
no Mika mi q vzela tai kato tia iskala da mi pomogne
kazah na Anelia che mika mi e podpisal prizovkata a Tia mi kaza ami Blagodaria na Maikati che ti popisa prisadata ,stana mi teshko pomolih q za pomosht ,biah v sada pri neia
tia se obadi na Mjasi koito veche znaeshe che s Anelia imam lubovni otnoshenia i mu kaza Angele Vladimir e tuka i iska dam mu naema Advukat tai kato maika mu e podpisala prizovkata
tia izlaga pred ochite mi zabolia me mnogo zashto az iskah samo da mi dade nikav savet da me nasochi kam nikogo .Zaminah si za selo zashto poveche ot edna godina nebiah si hodial az sam ot Petrichkite sela dosta e daleche Petrich ot Burgas
Obadih i se v chata i da q pitam kavo shte paravim tia mi kaza che ako az se qvia na delo tia shte svidetelstav sreshto men az napravo prebledniah zashto tia mi e edistvenata nadejda da ne vliaza v zatvora
a i nali se obichahme.
Kajete mi , ot cialta si dusha vi molia da mi dadete nikav savet i kak da postapia
kavo da napravia ostanah samichak i se chudia kakvo da pravia
v obinitelnia akt se pishe che momcheto e otichlo s negovia pritel Dimitar za da mu pomogne da si opraviat PRITELSKITE otnoshenia s Gergana tova kato go prochetah napravo zagubih uma i duma
tarseh chlen 130 ot NK alinea 1 tova koeto prochetah v tozi chlen nikak nemi haresva
iskam predvaritelno da vi Blagodaria za vseki edin savet i vsikakva Pomosht
i za tova che me islushte
Blagodaria vi ot sarce
vladi_
Нов потребител
 
Мнения: 4
Регистриран на: 04 Мар 2005, 20:56

Re: Molia Pomognete mi

Мнениеот галина » 07 Мар 2005, 20:17

Що не пишете на бг,че като искате съвет,то поне да можем да го разберем! Това е БГ форум!
галина
 

Re: Molia Pomognete mi

Мнениеот monteskio » 07 Мар 2005, 21:10

Здравейте Владимир,
Можете дса бъдете спокоен. Тъй като не е налице разсторйство ан здравето следствеи на един шамар, то ще бъдете наказан единствено с глоба в порядък ана 100 лв. - 300 лв. Въпреки всичко трябва да се запознаете с представените доказателства по образуваното дело. Ако решите да си наемате адвокат - пишете.

MONTESKIO
monteskio
Активен потребител
 
Мнения: 1636
Регистриран на: 04 Юли 2003, 12:51
Местоположение: Варна


Назад към Взаимопомощ


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта


cron