начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Внимание: Адвокат-мошеник!

Поставяне и решаване на правни казуси
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Внимание: Адвокат-мошеник!

Мнениеот Клиент » 10 Мар 2005, 18:17

Искам да предпазя всички, които ползват адвокатски услуги. На един от тях по му подхожда определението АЙДУКАТ. Това е Румен Хинов от Адвокатска колегия Кюстендил. Платих му хонорар, а после започна да ме изнудва за още пари. Не знаех, че е трябвало да ми даде разписка. Свързах се и с други хора пострадали от Хинов. Някои от тях дори с негова помощ са загубили жилищата си. Чух, че вече са му отнети правата, но все още се явява по дела. Някой може ли да ме посъветва как да се справя с този мръсник.
Клиент
 

Re: Внимание: Адвокат-мошеник!

Мнениеот gogo-1 » 10 Мар 2005, 18:24

Сигнализирайте прокуратурата. Има наказателна отговорност за упражняване на професия без да притежава необходимите документи /т.е. отписан е от адвокатската колегия, както разбирам от вас/
gogo-1
 

Re: Внимание: Адвокат-мошеник!

Мнениеот Poturpevsh » 10 Мар 2005, 18:34

Tozi Hinov na vsichkoto otgore e i nenormalen tip - psyva i rygae, dori v suda
Poturpevsh
 

Re: Внимание: Адвокат-мошеник!

Мнениеот 1111111 » 10 Мар 2005, 19:03

Не се ще да вярвам на амонимни съобщения от този род .. надявам се и Вие.. недоволни клиенти колкото искаш..
1111111
 

Re: Внимание: Адвокат-мошеник!

Мнениеот Пионерче » 11 Мар 2005, 01:47

Еми доколкото знам, наистина е така - укрива се от дела, посяга на длъжностни лица.
Също се е "изявявал" в "Искрено и лично". Ама в базата данни на Лекс го има за Кюстендил.
Пионерче
 

Re: Внимание: Адвокат-мошеник!

Мнениеот plprodanov » 11 Мар 2005, 09:52

В адвокатурата има всякакви типове - нищо не е изключено.
plprodanov
Младши потребител
 
Мнения: 47
Регистриран на: 20 Фев 2005, 20:50

Re: bazata danni na LEX...

Мнениеот *** » 11 Мар 2005, 11:02

... ne e aktualizirana ot 2-3 godini pone. Zatova ne se uchudvaite, ako niakoi e otpisan ot Ak, a oshte figurira v tazi baza dannni.
***
 

Re: Внимание: Адвокат-мошеник!

Мнениеот aa » 11 Мар 2005, 11:25

pravi ste tuk za sajalemie naistina moje da se nareche che ste se srestnali s moshenik i osven tova mn nagal i uporit, pishe vsiakakvi gluposti i se podigrava s horata i sipe kleveti
ne e stoka
aa
 

Re: Внимание: Адвокат-мошеник!

Мнениеот явора » 11 Мар 2005, 12:18

И не само там, колега Проданов! В съдебната власт също има всякакви типове, за съжаление, но в нашата родина това е положението
явора
 

Re: Внимание: Адвокат-мошеник!

Мнениеот plprodanov » 11 Мар 2005, 20:30

Прав си ............ стара. Само не знам познаваме ли се лично. Ама то нейсе - без значение. Но то не само в адвокатурата, ти си прав. И не само в нашата структура. То навсякъде бе. Като бях адвокат идва една жена при мене и вика - "Абе един твой колега иска 300 лева да ми заведе дело за издръжка ". Това през 2002 година. Че вика - "Аз ако имам триста лева няма да водя дело бе". Детето им на две години!? Тогава беше. Питам я - "Коя е тая измет адвокатска" Че тъй де. Да си дойдем на думата...
plprodanov
Младши потребител
 
Мнения: 47
Регистриран на: 20 Фев 2005, 20:50

Re: Внимание: Адвокат-мошеник!

Мнениеот новака » 11 Мар 2005, 21:04

Тъжното в случая че вече много често започнаха да се появяват мошеници сред адвокатите ...и не само сред тях.
новака
 

Re: Внимание: Адвокат-мошеник!

Мнениеот Tess » 11 Мар 2005, 22:03

Данните в лекса отдавна не са актуализирани - от 2 - 3 години може би.
Затова проверете дали Кюстендилската адвокатска колегия има собствен уеб-сайт. Ако има такъв то данните в него би трябвало да се актуализират редовно /защото в сайта на САК постоянно ги актуализират/.
Тогава вижте в раздел "Членове" и потърсете името на въпросния адвокат.
Tess
 


Назад към Взаимопомощ


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта


cron