начало
Бившият апелативен прокурор на Варна е оправдан Бившият апелативен прокурор на Варна е оправдан

pomo6 za nakazatelno postanowlenie

Поставяне и решаване на правни казуси
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


pomo6 za nakazatelno postanowlenie

Мнениеот Nikolaj » 28 Мар 2005, 11:22

Zdrawejte, predstoi mi da polu4a nakaz. postanowlenie po poradi adm.naru6enie: "6ofirane sled upotreba na alkohol"
Trabwa mi prawna pomo6 po slu4aa ot kompetetno lice ot Sofia s-u zapla6ane!
Dajte koordinati za wryzka
Mersi
Nikolaj
 

Re: pomo6 za nakazatelno postanowlenie

Мнениеот адвокат » 28 Мар 2005, 15:02

Направо си ти трябва адвокат. На мъжът ми се случи същото нещастие. За късмет съм адвокат и започнахме обжалването. Системата е тромава, но пък ако имаш шансове защо да ги оставиш така. Мога да те защитавам при желание - само да не излезе, че зарибявам клиенти. ако искаш отговори на форума и дай координати.
адвокат
 

Re: pomo6 za nakazatelno postanowlenie

Мнениеот адвокат » 28 Мар 2005, 15:37

Имаш 7 дни от датата на получаването на нак. постановление да го обжалваш - чрез КАТ. А взеха ли ти книжката, как и с какво.
адвокат
 

Re: pomo6 za nakazatelno postanowlenie

Мнениеот Nikolaj » 28 Мар 2005, 16:11

Znachi wzeha mi knivkata i mi napisaha akt na masto, oba4e az ne go podpisah! Namam protiw da si plata za da namala sankciata, ako move samo 4e ne znam kak i dali ima smisal? O6e ne sam si wzel postanowlenieto.
Ina4e az si dadoh koordinati i e-mail 0898751568, trimona@bulinfo.net Nikolaj
Nikolaj
 


Назад към Взаимопомощ


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта


cron