начало
Районен съдия става зам.-министър на икономиката Районен съдия става зам.-министър на икономиката

ИЗМАМЕНА

Поставяне и решаване на правни казуси
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


ИЗМАМЕНА

Мнениеот katsamprostaisamotseloiza » 01 Апр 2005, 22:44

Предложиха ми едни 15 - 20 лв. и аз сесъгласих ... ...
Ама по принцип не бях чак толкова ... "навита", понеже щеше да ми е за първи път и съответно идея си нямах, какво точно да предприема в конкретната ситуация.

Кварталния инспектор ми заяви, че това си е чисто гражданско - правен спор от облигационенен характер по см. на разпоредби от ЗЗД, и съответно да взема да уведомя Дежурния прокурор, при положение, че считам, че от субективна страна , от към мен е осъществено "съставомерно деяние"...

И Аз сега каво да правя ??? ...


Благодаря Ви на Всички предварително
katsamprostaisamotseloiza
 

Re: ИЗМАМЕНА

Мнениеот katsamprostaisamotseloiza » 01 Апр 2005, 23:43

Абстрахирайте се от факта, че днес сме 01.04.2005 и ......
katsamprostaisamotseloiza
 

Re: ИЗМАМЕНА

Мнениеот галина » 02 Апр 2005, 13:42

И за какво са ви дали пари?
галина
 

Re: ИЗМАМЕНА

Мнениеот Румбата » 03 Апр 2005, 01:56

Не стига,че си проста,че си от село,че и за малко,ами и лъжеш като овчарка.Уф,язък ти на акъля.
Румбата
 


Назад към Взаимопомощ


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта


cron