начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

Модератор

Поставяне и решаване на правни казуси
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Модератор

Мнениеот moderator » 12 Мар 2004, 18:10

Моля участниците в дискусиите да се съобразяват с правилата на форума и приложимото българско право.
Лекс.БГ не толерира изказвания във форума, които нарушават права на трети лица, имат нецензурен, обиден или клеветнически характер.

Моля ползващите сайта да се съобразяват с условията за ползване, публикувани на заглавната страница на сайта, синята лента - http://lex.bg/bg/termssite
Потребителят на портала се задължава при ползуване на предоставяните от ЛЕКС.БГ услуги да не зарежда, разполага на сървъра на ЛЕКС.БГ, разпространява или използва по какъвто и да било начин и да не прави достояние на трети лица информация, данни, текст, звук, файлове, софтуер, музика, фотографии, графики, видео или аудиоматериали, съобщения, както и всякакви други материали:
- противоречащи на българското законодателство, приложимите чужди закони, настоящите Общи условия, Интернет етиката, правилата на морала и добрите нрави;
- При неспазване на изискванията на ал.1, ЛЕКС.БГ има право незабавно да изтрие от своя сървър съответната информация или материали.

Потребителят на портала се задължава при ползуване на предоставяните от ЛЕКС.БГ услуги:
...............
- да не нарушава и да зачита основните права и свободи на гражданите и правата на човека, съгласно Конституцията, законите на Република България и приложимите международни актове;
- да не накърнява доброто име на другиго .......... или към разпалване на расова, национална, етническа или религиозна вражда;

Всяко нещо ди има граница. Пишете каквото искате за когото искате, но се съобразявайте и с горните правила.
Форумът е свободен, но свободата на всеки от вас свършва там, където започва свободата на другите.
moderator
Младши потребител
 
Мнения: 94
Регистриран на: 20 Юни 2005, 10:54

Re: Модераторе..........

Мнениеот mefisto » 12 Мар 2004, 18:15

Браво.
mefisto
 

Re: Модераторе..........

Мнениеот desiva » 12 Мар 2004, 18:35

Драги Модераторе,
Наистина си прав, че трябва да се спазват правилата и особено пролжимото българско право. Но докато ти тук с един бутон можеш да изчистиш неправдините, хората които се възмущават от тях нямат тази възможност за съжаление. Тъй, че не им отнемай тази дребна възможност - да се възмущават гласно. Още повече, нали си говорим за разни свободата на сопменатат госпожица не е накърнена, тя свободно може да се изкаже тук при нас и да ни оспори, ако мисли че може.
Да живее новото време!:)
desiva
Младши потребител
 
Мнения: 72
Регистриран на: 27 Окт 2003, 17:57
Местоположение: София

Re: Модераторе..........

Мнениеот moderator » 12 Мар 2004, 19:02

Благодаря за коректния тон, Desiva,

Няма да отнема на хората, които се възмущават, тихата радост да го правят "на глас" във форума. Поне не докато го правят по сравнително приличен и цивилизован начин.

Все пак се радвам, че в "живия живот" неправдините не се трият с натискане на бутон, защото иначе да са затрити всичките ни знаменитости - политици, бизнесмени, мутри, манекенки - всеки, попаднал "под светлините на прожектора".

И тогава за какво щяхме да си говорим във форума ;-)))
moderator
 

Re: Модератор

Мнениеот moderator » 22 Дек 2008, 18:18

moderator
Младши потребител
 
Мнения: 94
Регистриран на: 20 Юни 2005, 10:54

Re: Модератор

Мнениеот kali-kali » 13 Яну 2009, 19:20

драги модератор прав си . за сьжаление има много недоброжелателни ,нелюбезни и нетактични хора в този форум.аз сьм студент и вместо да науча нещо аз влизам и на какьвто и де е вьпрос или да изкажа мнение моментално някой започва с нападки и обвинвния.
kali-kali
Младши потребител
 
Мнения: 18
Регистриран на: 25 Ное 2008, 20:55

Re: Модератор

Мнениеот satir » 03 Фев 2009, 07:16

написал съм няколко хиляди поста от тук:
http://www.kredor.com/lat2bg
http://www.youtube.com/watch?v=CZo12LIWqYw
Аватар
satir
Активен потребител
 
Мнения: 1984
Регистриран на: 15 Мар 2007, 16:56
Местоположение: те тукa те...

Re: Модератор

Мнениеот moderator » 11 Фев 2009, 13:00

Във връзка със зачестилите спекулации относно лицата, които могат да модерират целия форум, екипът на Лекс.БГ реши да обяви пълния списък на "Глобални модератори". Това са:
1. moderator;
2. lutman;
3. zodiac.
moderator
Младши потребител
 
Мнения: 94
Регистриран на: 20 Юни 2005, 10:54

Re: Модератор

Мнениеот moderator » 11 Фев 2009, 13:24

Лицето с ник "lutman" не е лицето, което спами непрекъснато във Форума.
moderator
Младши потребител
 
Мнения: 94
Регистриран на: 20 Юни 2005, 10:54

Re: Модератор

Мнениеот donna » 11 Фев 2009, 13:26

Да си призная не вярвам , и понеже имената съвпадат според вас ще ви се наложи да дадете малко по вече инфо за яснота!
donna
Старши потребител
 
Мнения: 5350
Регистриран на: 10 Яну 2003, 19:58
Местоположение: Свищов

Re: Модератор

Мнениеот razli4na » 11 Фев 2009, 14:02

Поддържам искането на donna за внасяне на яснота!
Иначе усещам как всички дружно започваме да скърцаме със зъби...
razli4na
Активен потребител
 
Мнения: 1292
Регистриран на: 07 Юни 2007, 14:22

Re: Модератор

Мнениеот satir » 13 Фев 2009, 16:33

начи така..... щом забележите тая персона, пращате алерт до модераторите, по същия начин по който куотвате или редактирате мненията си. има едно "докладвай на модератор" или както е там, не помня /а и тук няма начин да го видя/, но така модераторът е информиран своевременно без да ръшне из форума постоянно :idea:
http://www.youtube.com/watch?v=CZo12LIWqYw
Аватар
satir
Активен потребител
 
Мнения: 1984
Регистриран на: 15 Мар 2007, 16:56
Местоположение: те тукa те...

Re: Модератор

Мнениеот ianeva » 13 Фев 2009, 16:56

mi_lena написа: Ш`ти дам още 15, ако ми посочиш къде му е на Експлоръра опцията алерт или редактиране на мнения. Начи :)


viewtopic.php?f=5&t=34799&st=0&sk=t&sd=a&start=20 - на втора страница е Убяснил ... Но парите за него, де :)

п.п. Дали ше проработи тая схема? Поне ше опитаме ...
От чалга до чалга разликата е огромна и, Слава Богу, аз нямам идея каква е
Аватар
ianeva
Потребител
 
Мнения: 660
Регистриран на: 27 Май 2007, 17:36
Местоположение: Бургас

Re: Модератор

Мнениеот satir » 13 Фев 2009, 17:24

има скриншотове :idea: при мен работеше до скоро. вече не работи ама причината не е у мене.
http://www.youtube.com/watch?v=CZo12LIWqYw
Аватар
satir
Активен потребител
 
Мнения: 1984
Регистриран на: 15 Мар 2007, 16:56
Местоположение: те тукa те...

Re: Модератор

Мнениеот satir » 13 Фев 2009, 17:49

я вижте тука! на 9-а страничка май
viewtopic.php?f=5&t=32917&st=0&sk=t&sd=a&start=160
http://www.youtube.com/watch?v=CZo12LIWqYw
Аватар
satir
Активен потребител
 
Мнения: 1984
Регистриран на: 15 Мар 2007, 16:56
Местоположение: те тукa те...

Re: Модератор

Мнениеот ivan_lawyer » 13 Фев 2009, 18:54

Така или иначе, има форумна политика, макар, че собственика е домината, така че сам си ги определя.
Доколкото знам е много трудно да се направи сайт - има сума ти термини като "огледала", езикови настройки, извеждане на страници, така че, не е лесна работа.
ivan_lawyer
Старши потребител
 
Мнения: 5212
Регистриран на: 25 Мар 2008, 17:46

Re: Модератор

Мнениеот krdt19 » 13 Фев 2009, 19:39

Не съм юрист така ,че не зная ,че във форума не може да се търси адвокат.Просто на мен ми трябва такъв човек и мислех ,че ще ми се окаже малко помощ.Sorry.
krdt
krdt19
Нов потребител
 
Мнения: 9
Регистриран на: 11 Фев 2009, 19:12

Модератор

Мнениеот p_dyan » 27 Фев 2009, 19:49

Аз мисля че ако в този форум не се отговаря на въпросите на хората, то по-добре е да се затвори този форум, а участниците да се изнесат към друг юридически форум, където ще получават отговори.
Аз застъпвам позиция че тук питат хора, които имат много време, а малко пари и бизнес. Така че оттук клиенти не може да се привличат.
p_dyan
Потребител
 
Мнения: 484
Регистриран на: 09 Мар 2008, 23:37

Re: Модератор

Мнениеот ceko1969 » 28 Фев 2009, 01:37

Не Ви е лош форума, ама тоя спамера да го ева, разваля цялатаработа. И да има интересна тема неможеш да я намериш измежду спамовете. То бива, бива ама....
ceko1969
Младши потребител
 
Мнения: 95
Регистриран на: 15 Окт 2008, 09:45

Re: Модератор

Мнениеот kalahan2008 » 28 Фев 2009, 10:08

На мен ми харесва, че присъствието на модераторите почти не се забелязва. Няма заяждания, лични нападки и отношение и т.н. спрямо потребителите. Поне спрямо мен няма :mrgreen: ).
Някои недоволстват, че им се трият мненията, но тези въпроси според мен могат да се разискват и на ЛС с модераторите.
Що се отнася до Лютия, той напълно си е заслужил лошото третиране. То няма спирка това чудо.
Адвокат: (INFJ)
https://www.16personalities.com/infj-personality
kalahan2008
Активен потребител
 
Мнения: 4170
Регистриран на: 12 Фев 2008, 10:53

Следваща

Назад към Взаимопомощ


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта


cron