начало

Над 130 адвокати призоваха президента да наложи вето на новата висока неустойка по бърз кредит Над 130 адвокати призоваха президента да наложи вето на новата висока неустойка по бърз кредит

Казармата

Поставяне и решаване на правни казуси
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.

Казармата

Мнениеот d_manov » 20 Яну 2005, 23:00

Здравейте интересува ме кога ще отпадне казармата или ако има някакви промени.Едни казват ,че тази година други казват 2007г. ако някой може да ми каже.
Благодаря Предварително
d_manov
Нов потребител

Re: Казармата

Мнениеот kolega1 » 23 Яну 2005, 15:09

Kolega, i az chakam da vlizam taia godina,ama mai bez vrazki shte si pochakam. Promenite sa zalozheni v zakonodatelnata programa ma MS za mesets Mart, no prez Parlamenta koga shte minat -Bozha rabota. Edva li shte e do izborite. A sled tova ne se znae drugoto pravitelstvo kakvo shte izmisli.Vaobshte mnogo e neiasno vse oshte. Dano skoro se iziasni.
kolega1

Мнениеот Gosho » 25 Яну 2005, 23:53

Братовчед ми също се кахъри за казармата. Моята информация е, че промените в закона ще минат през настоящото народно събрание. Пресилено е да се мисли, че казармата ще отпадне до 1-2 години. Най-много да намалят сроковете още малко. Съветът ми към вас - ако искате да има по-голяма надежда, не гласувайте за БСП - те по традиция държат на казармата поради голямото си влияние сред генералитета и кадровите служещи. Ако премахнат наборната служба отново ще трябват съкращения в армията, което означава още няколко хиляди некадърници на улицата...
Gosho

Мнениеот kolega1 » 26 Яну 2005, 19:49

I az taka mislia, Gosho !!! Dano mine prez tozi Parlament.
kolega1

Назад към Взаимопомощ