начало
Районен съдия става зам.-министър на икономиката Районен съдия става зам.-министър на икономиката

prehvarlqne na avtomobil

Поставяне и решаване на правни казуси
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


prehvarlqne na avtomobil

Мнениеот Krasimir Kirilov » 20 Мар 2005, 20:30

Moi klient e polu4il v nasledstvo edin avtomobil.Toi e na 3 du6i, koito sa saglasni da go prodadat. Klientat mi e v 4ujbina , no e ostavil palnomo6no na edin ot drugite dvama naslednici. Vaprosat e moje li da go prehvarlim kato klientat mi ima zadaljeniq kam zdravnata kasa? I te ne sa malko ,, mai za vsi4kite 5 godini?
Krasimir Kirilov
 

Re: prehvarlqne na avtomobil

Мнениеот ? » 20 Мар 2005, 21:01

Напишете го с български букви !
?
 

Re: prehvarlqne na avtomobil

Мнениеот Petranka » 20 Мар 2005, 21:57

da, mojete. Pri pokupko-prodajba na MPS prodava`ite popalvat deklaraciq po 4len 226 al.2 ot DPK, no tq ne e obvarzana s nqkakvi proverki, a e prosto 1 deklaraciq. Notariusat 6te udostoveri sdelkata. I posle noviqt kupuva4 v 14 dneven srok otiva v KAT da si smeni talona na svoe ime.
Petranka
 

Re: prehvarlqne na avtomobil

Мнениеот адв. » 21 Мар 2005, 10:37

Няма особена пречка, ако не броим чл.313 НК ...
адв.
 

Re: prehvarlqne na avtomobil

Мнениеот Красимир Кирилов » 21 Мар 2005, 16:43

И аз точно от него се притеснявям
Красимир Кирилов
 

Re: prehvarlqne na avtomobil

Мнениеот nkunev » 21 Мар 2005, 19:09

Ами за да не се притеснявате погледнете чл.226, ал.4 от ДПК. Просто частта на Вашия клиент от продажната цена на автомобила да бъде внесена по сметка на НОИ. А иначе той/пълномощника/ да декларира задълженията си в декларацията по чл.226, ал.2
nkunev
Младши потребител
 
Мнения: 52
Регистриран на: 03 Мар 2004, 17:35


Назад към Взаимопомощ


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта


cron