начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Мога ли да водя граждански процес?

Поставяне и решаване на правни казуси
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


RE: Мога ли да водя граждански процес?

Мнениеот радо » 09 Мар 2002, 14:52

леле!Кажи ми че не е вярно!Любомирова-ЮЛ:)))))))Колежке,ами това се учи още в 1 курс по ОТП!Добре колегите са ви насочили към Сталев,ама дори и само да прочетете ГПК, точно пък този проблем е от ясен по-ясен. Равесели ме:)))
радо
 

RE: RE: RE: RE: RE: kude da nameria...

Мнениеот радо » 09 Мар 2002, 14:55

Ами знам че има лекции на Конов в нета,ама къде-не ми е известно.Ако у4ите в СУ и сте 4 курс питайте колежките от платеното-те имат такива.Поне за 3-4 знам
радо
 

RE: Мога ли да водя граждански процес?

Мнениеот радо » 09 Мар 2002, 15:08

Любомирова,направих си труда да изчета целия форум само поради една причина-отдавна не бях се срещал с нещо толкова смешно.Как така ще станеш юридическо лице бре:)))Ти знаеш ли какво значи да регистрираш ЮЛ,а?Ако не ти се чете ОТП,то тогава прочети Мария Павлова! Би ми се искало да участваш по-често във форума.Става страшно весело!И кой си курс казваш? 4? p.s. То такива бисери,че според мен всички колеги които се опитват да ти кажат нещо май си губят времето:)))
радо
 

RE: Мога ли да водя граждански процес?

Мнениеот Иво » 09 Мар 2002, 18:06

ТОВА Е ВЪПРОС, КОЙТО ЦЕЛИ ДА ЗЛЕПОСТАВИ НОВ БЪЛГАРСКИ УНИВЕРСИТЕТ, И юриститеы които готви . АКО УВАЖАЕМАТА ЛЮБОМИРОВА Е НАИСТИНА СТУДЕТ ЗА ЧЕТВЪРТА ГОДИНА В НБУ, ТО ТОГАВА ЩЕ ЗНАЕ ЧЕ НЯМА ТАКОВА НЕЩО КАТО "ФАКУЛТЕТ ПО ПРАВО", А П р о г р а м а п р а в о КЪМ НБУ.
Иво
 

RE: RE: RE: RE: Мога ли да водя граждански процес?

Мнениеот Жоро » 11 Мар 2002, 22:47

Тук г-н Иванов нещо се обърка. Само юрисконсултите могат! Т.е. трябва да са назначени на такава длъжност.
Жоро
 

Предишна

Назад към Взаимопомощ


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта


cron