начало
Производство за конфликт на интереси срещу прокурор – прекратил преписка срещу АЕЦ, където работи съпругата му Производство за конфликт на интереси срещу прокурор – прекратил преписка срещу АЕЦ, където работи съпругата му

Блудствено действие

Поставяне и решаване на правни казуси
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Блудствено действие

Мнениеот vivian636 » 10 Дек 2017, 02:45

Привет, съфорумци.
В селото, което отвреме навреме с близките ми го посещавам, веднъж гледам един от селото да се опипва, стоейки до детската площадка. Не съм сигурна какво е правил точно този човек, но ми изглеждаше обезпокяващо. Каквъв юридически съвет бихте ми дали вие юристите? Това блудствено действие ли, педофилия ли е, какво е? Друг път не съм попадала на такова нещо и не зная какво да си мисля. В правото такова действие може ли да се твърди като педофилия, блудство и т.н.? Това, което бях видяла се случи за секунди, но бях обезпокоена, мислех да се обадя на полицията, но се бях въздържала.
vivian636
Младши потребител
 
Мнения: 19
Регистриран на: 17 Дек 2013, 03:56

Re: Блудствено действие

Мнениеот ivanov_p » 10 Дек 2017, 12:46

По времето на соца не беше престъпление да се изпикаеш пред Народното събрание, ставаше такова ако го извадиш. Човекът най-вероятно е видял данъчния, кварталният или тъщата и си е казъл: "Ще ме хванеш за ....." и се е почесал. Следващият път ако го извади и размаха, ще го мислим какво е, може да се окаже горонтофилия, ако в градинката е имало и баби или държавна измяна, ако е пред плакат на Бойко. Дотогава се придържайте към нашите закони и нрави, а не към видяното по филмите, защото определено не е добро.
ivanov_p
Активен потребител
 
Мнения: 4334
Регистриран на: 26 Ное 2013, 19:53

Re: Блудствено действие

Мнениеот svettoslav » 10 Дек 2017, 14:21

За блудство е нужно да има съприкосновение с друго лице.
Това, което описвате е непристойно, но не е престъпление.
Евентуално да мине за дребно хулиганство.Все пак са неприлични действия. На публично място.
Това е.
МВР се занимава с тях.

Иначе, вероятно е някакъв кукувец. Дано не е опасен.
svettoslav
Активен потребител
 
Мнения: 3901
Регистриран на: 07 Апр 2009, 07:11


Назад към Взаимопомощ


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта


cron