начало
Районен съдия става зам.-министър на икономиката Районен съдия става зам.-министър на икономиката

за видеокамера пред апартамента ми

Поставяне и решаване на правни казуси
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


за видеокамера пред апартамента ми

Мнениеот tochotocho » 27 Фев 2018, 14:55

Живея на последен етаж, само един апартамент-моя! Неколкократно ме обират, лятото отсъствате поне за 20 дни. Искам да монтирам за моя сметка видеонаблюдение. казаха ми ,че нямам право да наблюдавам / видео, запис / на общи помещевия , стълбище , стълбищна площадка преди апартамента ми!
Моля за компетентни становища по въпроса!
tochotocho
Потребител
 
Мнения: 476
Регистриран на: 16 Юни 2013, 22:34

Re: за видеокамера пред апартамента ми

Мнениеот doondie » 27 Фев 2018, 17:41

Абсурдно е някой да се опитва да те спира да си предпазиш имота от поредно посегателство. Все едно да забранят камерите отвън изобщо, понеже хващат и част от улицата или градината на съседа.

Не само камера, ами и прожектор с фотоклетка е повече от нормално да си сложиш. Може и да има някъде някоя безумна забрана, но нека ти осигурят СОТ тогава, щом им пречи камерата ти. Аз бих монтирал и 2-3 фалшиви на стълбището, за да не знаят коя реално записва.
'The best way to predict the future is to invent it!'
Аватар
doondie
Потребител
 
Мнения: 535
Регистриран на: 29 Юли 2017, 17:29
Местоположение: Плевен

Re: за видеокамера пред апартамента ми

Мнениеот tochotocho » 27 Фев 2018, 19:27

Благодаря!! за отзивчивостта! и реакцията!
tochotocho
Потребител
 
Мнения: 476
Регистриран на: 16 Юни 2013, 22:34

Re: за видеокамера пред апартамента ми

Мнениеот teogeo » 02 Мар 2018, 00:35

tochotocho написа:Живея на последен етаж, само един апартамент-моя! Неколкократно ме обират, лятото отсъствате поне за 20 дни. Искам да монтирам за моя сметка видеонаблюдение. казаха ми ,че нямам право да наблюдавам / видео, запис / на общи помещевия , стълбище , стълбищна площадка преди апартамента ми!
Моля за компетентни становища по въпроса!


Винаги, когато някой Ви казва, че имате / нямате право на нещо, го карайте да ви цитира конкретна разпоредба от нормативен акт.
Аватар
teogeo
Активен потребител
 
Мнения: 1550
Регистриран на: 15 Юли 2009, 22:28


Назад към Взаимопомощ


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 33 госта


cron