начало
Разпитаха Гешев за взрива до колата му – той подозира Борисов и иска очна ставка с него Разпитаха Гешев за взрива до колата му – той подозира Борисов и иска очна ставка с него

Ненормално висока сметка за електроенергия!Как да процедирам

Поставяне и решаване на правни казуси
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Ненормално висока сметка за електроенергия!Как да процедирам

Мнениеот sparkle » 16 Май 2018, 18:57

Здравейте!
Току що се регистрирах, за първи път съм от тази страна, от позицията да търся помощ и мнение във форум.
Та, проблемът е следният: получих сметка за ток за един месец (от март до април) 704.94 лв.
Става дума за Варна, местност Боровец.
Това е меко казано нереално, не знам какво трябва да е съм включвала и то денонощно, за да навъртя толкова ток!?!!!
Зимните месеци при нон-стоп работещи акумулираща печка и климатик не съм плащала повече от 300 лв. на месец!
Обаждах се, ходих на място в Енерго-про, казаха ми да им продиктувам показанията на електромера, направих го...твърдят, че са реални!
Остава ми процедурно да пусна молба за проверка на електромера, евентуално жалба.
Някой да има други идеи за справяне със ситуацията, защото определено не е възможно да сме изконсумирали тази електроенергия за един месец!!!
sparkle
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 16 Май 2018, 18:43

Re: Ненормално висока сметка за електроенергия!Как да процед

Мнениеот katerinakuch » 17 Май 2018, 23:42

Депозирайте жалба до Комисия за защита на потребителите.
katerinakuch
Активен потребител
 
Мнения: 1162
Регистриран на: 28 Юни 2007, 12:27


Назад към Взаимопомощ


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


cron