начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Съвет относно грешни изследвания

Поставяне и решаване на правни казуси
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Съвет относно грешни изследвания

Мнениеот mitko851 » 07 Юни 2018, 17:08

Здравейте,

скоро ми се наложи да си правя изследвания в голяма столична болница, като част от изледванията включваха даване на кръв. При излизане на резултатите, забелязах, че са ми отчели грешна кръвна група. При коментар със служителката връчила ми резултатите, ми беше обяснено, че няма как да има грешка и ме "убеди", че съм различна кръвна група. Та въпроса ми е, имам ли основание да заведа дело или някакъв иска към въпросното лечебно заведение във връзка с явната грешка, която би довела до сериозни здравни проблеми при определено лечение. Мисля си, че такава грешка би била животозастрашаваща при поставяне на ваксина или предписване на медикаменти.

Поздрави,
mitko851
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 07 Юни 2018, 16:59

Re: Съвет относно грешни изследвания

Мнениеот katerinakuch » 21 Мар 2020, 17:46

Разбира се, правото е на Ваша страна.
katerinakuch
Активен потребител
 
Мнения: 1162
Регистриран на: 28 Юни 2007, 12:27

Re: Съвет относно грешни изследвания

Мнениеот lawchoice » 21 Мар 2020, 18:31

katerinakuch написа:Разбира се, правото е на Ваша страна.


Хубаво е, когато се дават подобни съвети за водене на дела, да се разясни на авторът на темата какви рискове, най-вече от финансова страна, крие подобно поведение
"Човек може да има ум, знания, да бъде дори и гениален, но да няма характер." Ж. Лакордер
lawchoice
Потребител
 
Мнения: 892
Регистриран на: 28 Дек 2014, 22:44


Назад към Взаимопомощ


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 39 госта


cron