начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Казус със сайт за залози

Поставяне и решаване на правни казуси
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Казус със сайт за залози

Мнениеот pitajax » 22 Юни 2018, 19:38

Здравейте!
Имам следният казус. По принцип не съм хазартна личност, но след некоректна реклама на нашенски сайт за спортни залози, се изкуших да се регистрирам в името на залога , който беше обявен.
Та, регистрирам се за да заложа на следното - Играят 2 отбора от Световното първенство, залогът е: Заложи за гол в мача между ....... на пазар Над 0.5 гола (максимум €1).
При успех, вземете коефициент от 30.00

В съответният мач имаше гол и съответно днес влизам да проверя сметката си и виждам следното:
Блансът на сметката ми е същият като вчера - преди залога + 29€ във вид на някакъв бонус, който не се изплаща и трябва да изхарча наведнъж в друг залог и то в рамките на 1 месец, след което го губя?
На всичкото отгоре ако в съответният мач е нямало гол съм щял да загубя и залога си от 1€.

Сега, казусът ми е следният, мога ли да си наема адвокат и да ги подкарвам тези измамници за нелоялна практика за набиране на нови клиенти и имам ли шансове да спечеля подобно дело?
Хъс иамам, пари също, но ми трябва кадърен адвокат със знания в сферата.

Благодаря предварително на всички включили се!
pitajax
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 22 Юни 2018, 19:23

Назад към Взаимопомощ


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 25 госта


cron