начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Муден ЧСИ

Поставяне и решаване на правни казуси
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Муден ЧСИ

Мнениеот lisi4evo » 03 Сеп 2018, 14:12

Публична продан минала. Постановление за възлагане издадено. Влязло в сила. Вписано. Такса "въвод" платена.

И ЧСИ се бави. Имало вещи още от длъжника... Не знаел как да се свърже с него.... Май бил в чужбина... Ама притеснявал се, че длъжникът може да му пусне жалба, че направил въвод без него.... И т.н. И т.н. Просто муден, немотивиран, видимо вълнуващ се от много по-важни дела.

Аз съм купувачът. В мой интерес е въводът да се осъществи колкото се може по-скоро. Започвам леко да се изнервям.

Ще го изчакам още малко да бездейства, но рано или късно трябва все пак нещо да сторя. Няма как да го чакам цяла вечност да се накани.

Какво бихте ме посъветвали да направя?
lisi4evo
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 03 Сеп 2018, 09:05

Re: Муден ЧСИ

Мнениеот boxko » 03 Сеп 2018, 16:42

Я стига! Имал вещи...
Кое е това ЧСИ? Пишете ми на ЛС...
boxko
Потребител
 
Мнения: 151
Регистриран на: 01 Авг 2010, 14:54


Назад към Взаимопомощ


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта


cron