начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Пререгистрация на автомобил чрез пълномощно

Поставяне и решаване на правни казуси
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Пререгистрация на автомобил чрез пълномощно

Мнениеот funordie » 09 Окт 2018, 11:59

Здравейте,

Имам издадено безсрочно пълномощно за автомобил с регистръция в Смолян.
Пълномощното важи за всички институции, мога да продавам и така нататък.
В пълномощното са записани номерът на колата и номерът на личната карта на упълномощителя.

При положение че упълномощителя смени своята лична карта със Софийска, мога ли със съществуващото пълномощно аз да пререгистрирам автомобила в София.

Така аз ще се окажа в КАТ с пълномощно на което упълномощителя е вече с друга лична карта, а на автомобила ще трябва да се сложи нов намер различен от този в пълномощното!?!?

Поздрави,
Илия
funordie
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 09 Окт 2018, 11:51

Re: Пререгистрация на автомобил чрез пълномощно

Мнениеот alopravo » 15 Ное 2018, 17:57

Не! Трябва ново пълномощно с новите даннни, тъй като старото е издадено въз основа на вече несъществуващ документ.
alopravo
Нов потребител
 
Мнения: 6
Регистриран на: 12 Ное 2018, 17:15


Назад към Взаимопомощ


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта


cron