начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

манипулиране на експертизи и фалшив сигнал на 112

Поставяне и решаване на правни казуси
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


манипулиране на експертизи и фалшив сигнал на 112

Мнениеот niko23 » 29 Яну 2020, 22:05

Здравейте!Обръщам се към вас по много тежък казус,и се надявам някой да ме посъветва как мога да се снабдя с следните неща,понеже от съда ми отказаха това искане,в заседание на гражданско дело за родителски права.1-во-подаден е фалшив сигнал срещу мен на телефон 112,докато сам отвън с полицияата и чакам бившата да ми предаде детето,защото не иска да ми го даде,смисъл е направо смешно..полицията е с мен,а тя звани на 112 че сам отвън и че искам да ги пребия,като това не и е първия фалшив сигнал(рецедивистка е) :lol: :lol: .Поисках го от съда по съдебен ред,но е отхвърлено!2-ро -поисках комплексна съдебна психолого-психиатрична експертиза,която беше назначена и бившата с адвоката си мина кабинетите пред мен,даже адвокатът и говореше против мен на вещите лица,и на края я изкараха по безобиднна от мохата :shock: :shock: Поискахме нова експертиза,защото имаше и свидетел смен,също така и видео материал има,но съда пак ме отряза!и 3-то-Поисках да направи справка съда,защо в миналото бившата и братята и сестрите(общо 12 деца) са били насилствено отнемани от родителите им и настанявани в домове за деца ,но съда пак ме отряза :roll: :shock: Моля ви за съвети по какъв начин мога да се снабдя с сигнала на 112,и справка защо са били в домовете и насилствено вземани от родителите им.За експертизата която пред мен най-небозпокоявано се манипулира,също искам мнение какво мога от тук на татък да направя,и мога ли на друга инстанция да поискам нова.
niko23
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 29 Яну 2020, 21:41

Назад към Взаимопомощ


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта


cron