начало

Правителството даде зелена светлина „Право“ да се влиза с матура и отмени отмяната на задочното обучение Правителството даде зелена светлина „Право“ да се влиза с матура и отмени отмяната на задочното обучение

Молба

Поставяне и решаване на правни казуси
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.

Молба

Мнениеот martinus » 19 Май 2020, 17:22

Здравейте С огле същността на Българина знам, че задачата е трудно изпълнима, но все пак може да се намери някой да помогне, както аз бих сторил

Ако може някой да сподели Нотариален акт, с който е учредено вещно право на ползване на Самостоятелен обект в сграда. Разбира се, че ще изтриете Личните данни

Ако сте решили да помогнете, отзоветесе се първо на лични, аз пък ще ви кажа къде да изпратите
Документа

Пс И ние обикновените които не сме облагодетелствани от диктатурата на Мутрите трябва да си помагаме
martinus
Нов потребител

Назад към Взаимопомощ