начало
Съдия от ВАС става зам.-министър на правосъдието Съдия от ВАС става зам.-министър на правосъдието

Помощ за пожар в апартамент

Поставяне и решаване на правни казуси
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Помощ за пожар в апартамент

Мнениеот petyalukanova » 10 Сеп 2020, 23:40

Здравейте, моля спешно ми трябва адвокат, става въпрос за апартамента ми, в който стана пожар на 06.09.2020 година, причината е прегрял таблет марка Леново, искам да съдя компанията, отделно имам още един проблем след всичко опустошено след няма и 24 часа комшийте ми ме изнудват за пари, сами са си изчислили, че трябва да им заплатя 3000 лв за нанесените щети без дори да е минал компетентен орган да провери и всеки ден от 3 дни звънят и заплашват със съд, моля насочете ме спешно към адвокат и за двата проблема, благодаря
petyalukanova
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 10 Сеп 2020, 23:29

Re: Помощ

Мнениеот katerinakuch » 11 Сеп 2020, 00:18

Не им давайте парите, които искат. За адвокат се обърнете към Адвокатската колегия на града, в който живеете.
katerinakuch
Активен потребител
 
Мнения: 1162
Регистриран на: 28 Юни 2007, 12:27

Re: Помощ

Мнениеот kalahan2008 » 11 Сеп 2020, 10:17

katerinakuch написа:Не им давайте парите, които искат. За адвокат се обърнете към Адвокатската колегия на града, в който живеете.

По мое мнение това не е много мъдър съвет. Прочетете Етичния кодекс на адвоката.
Адвокат не се търси чрез форуми или чрез адвокатската колегия, а чрез познати и препоръки.
Адвокат: (INFJ)
https://www.16personalities.com/infj-personality
kalahan2008
Активен потребител
 
Мнения: 4181
Регистриран на: 12 Фев 2008, 10:53

Re: Помощ

Мнениеот petyalukanova » 11 Сеп 2020, 10:46

Да, на мен ми трябва проверен адвокат в сферата в която са и мойте проблеми, моля за съвет относно такъв
petyalukanova
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 10 Сеп 2020, 23:29

Re: Помощ

Мнениеот jhoro » 11 Сеп 2020, 12:15

kalahan2008 написа:По мое мнение това не е много мъдър съвет. Прочетете Етичния кодекс на адвоката.
Адвокат не се търси чрез форуми или чрез адвокатската колегия, а чрез познати и препоръки.

Хммм ... Замисли ме!
Казаното не обезсмисля ли, процедурните действия по „Закона за правната помощ“?

Пп. По принцип! В правилата на повечето форуми, присъства текст:
„Теми със заглавия от една дума или от рода на „Помощ!", „Имам проблем", „Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.“
Всички публикации, свързани с този профил, са плод на вашата фантазия!
Интернет не съществува!
jhoro
Активен потребител
 
Мнения: 2230
Регистриран на: 05 Окт 2006, 11:58


Назад към Взаимопомощ


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 19 госта


cron