начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

Допитване относно изпълнително производство

Поставяне и решаване на правни казуси
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Допитване относно изпълнително производство

Мнениеот eva_mrnv » 10 Ное 2021, 02:56

Здравейте!

Да попитам има ли някой тук, който е водил дела или има практически познания относно изпълнително производство?

Казуса е следният - образувано е изпълнително дело по нередовна молба, има множество други пороци в самото производство, което завършва с въвод във владение.

Какви са пътищата на защита на лицето, чието владение е отнето?

Предварително благодаря!
eva_mrnv
Младши потребител
 
Мнения: 17
Регистриран на: 12 Май 2020, 20:31

Re: Допитване относно изпълнително производство

Мнениеот ykovachev » 10 Ное 2021, 11:52

Въпросът е много общо поставен и конкретен отговор не може да се даде. Освен това, при наличие на висящо изпълнително производство (поне така изглежда от общото описание на случая), най-добре е нещата да се обсъдят в детайли с адвокат, избран от потърпевшия. Докато се уточняват детайлите тук и се обсъждат, току-виж изтекъл някой срок, в който може да се упражни съответното право на защита.
Форумът е подходящ за задаване на конкретни въпроси, на които могат да се дадат и точни отговори. Развитието на цяло изпълнително дело трудно може да се "коригира" чрез размяната на бележки тук.
Голям кеф е да млъкнеш, след като установиш, че не можеш да убедиш неубеждаемите.
ykovachev
Активен потребител
 
Мнения: 2061
Регистриран на: 27 Сеп 2005, 12:27

Re: Допитване относно изпълнително производство

Мнениеот ivan_lawyer » 10 Ное 2021, 15:34

Моментално дайте конкретика, имам множество такива случаи, ще изтървете нещата.

Колегата Ви е предупредил, фатални са сроковете, дори и за експертиза.

Всъщност Вие със фаза за аутопсия, аз не виждам какво може да се направи.
ivan_lawyer
Старши потребител
 
Мнения: 5212
Регистриран на: 25 Мар 2008, 17:46

Re: Допитване относно изпълнително производство

Мнениеот eva_mrnv » 11 Ное 2021, 00:17

Здравейте!

Благодаря на отговорилите!

Аз търся именно адвокат с опит затова пиша тук.

Така че ако имате интерес да ми съдействате по такъв казус, моля да ми пишете на ЛС.
eva_mrnv
Младши потребител
 
Мнения: 17
Регистриран на: 12 Май 2020, 20:31


Назад към Взаимопомощ


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 40 госта


cron