начало
Прокурорската колегия не образува дисциплинарка срещу обвинител, предложен за наказание от Сарафов Прокурорската колегия не образува дисциплинарка срещу обвинител, предложен за наказание от Сарафов

Адвокат семейно право

Поставяне и решаване на правни казуси
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Адвокат семейно право

Мнениеот nora12345 » 11 Дек 2022, 12:14

Здравейте.
Предварително се извинявам за поста който ще напиша.
Търся адвокат по семейно право. Такъв който си знае матерната, има опит и спечелени дела , устат в съда и надъхан да спечели дело. Такъв който да намери механизъм да изпълни исканията на клиента си.
Писна ми от адвокати които не си знаят материята и закона, и в с.з по ЗЗДН, пледират за родителски права.
Писна ми от адвокати, които вземат хонорари без да ги защитят в определения казус.
Писна ми от адвокати, които тайно зад гърба ти, сключват сделка с ответния адвокат за да получат допълнително някой лев.
Писна ми о адвокати, които се отнасят неглижирано към дадения казус и го притупват на две на три, без да вникнат в смисъла и целта.
Писна ми от адвокати , които те мотат - ама днеска, утре, след седмица и прочее и не могат да вържат два срока.
Писна ми да давам само пари по такива БЕЗ РЕЗУЛТАТИ, защото НЕ СЪМ БОГАТА.
Писна ми.
Искам читав адвокат, който да тежи в защита на иска си и да бъде на страната на искателя.

Благодаря предварително
nora12345
Младши потребител
 
Мнения: 36
Регистриран на: 08 Май 2021, 14:25

Назад към Взаимопомощ


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 39 госта


cron