начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

въпрос за помощи за отопление

Осигурителноправни казуси
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Re: въпрос за помощи за отопление

Мнениеот tyronne » 30 Мар 2017, 15:40

една от най-странните молби-декларации в държавата.

за лица над 30 г.

"V. Брутните ми доходи, на семейството ми (на съжителстващите с мен родители) през предходните
шест месеца са:" - това не означава ли че трябва да се впишат доходите на родител/и? ако трябва да се впишат това не означава ли че влизат в сметката?

Имат изискване за големина на жилището. Което е различно за сам човек, за едночленно, за двучленно семейство. Но пък е пределно ясно че неженен, без деца, на 30+ г. не образува семейство. Това значи че е сам/а. прилага се правилото все едно е сам/а. Но жилището примерно е голямо. Но пък той/тя има ли нещо общо с това че е голямо без да е собственик на нищо от него? Ами ако е собственик на някаква част от него?

P.S. Wow ще разглеждат и възраст и здраве на търсещите. Да разбираме че за младите няма помощ значи
http://i.imgur.com/oqEjHqb.jpg

Отговориха че родителя не е семейство в случая на пълнолетен живеещ с родител, но пък се искат доходи и на родителя. Може би и после за имотите също се има предвид и на родителя. Разбираемо е много :lol:
https://i.imgur.com/ZwdhZ7r.jpg :)
tyronne
Потребител
 
Мнения: 229
Регистриран на: 24 Мар 2011, 22:16

Предишна

Назад към Осигурително право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 10 госта


cron