начало
Депутат от ДПС е осъден за подкуп и търговия с влияние Депутат от ДПС е осъден за подкуп и търговия с влияние

Обжалване на Разпореждане от НОИ

Осигурителноправни казуси
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Re: Обжалване на Разпореждане от НОИ

Мнениеот lawchoice » 09 Юни 2021, 13:23

kolova написа:Уважаеми господа и/или госпожи прависти, които сте превърнали тази дискусия в плювалник.....от всичките ви словоизлияния нормалният читател може да си направи две заключения:
1. Колко много мразите хората, от които очаквате да ви плащат
2. Вие не влизате в този форум, за да помогнете ( дори възмездно като оставите данни за контакт ). Вие влизате във форума за да крадете информация. И то под псевдоними.
Четейки злобните ви подмятания и квалификации по повод на неблагодарните питащи изпитвам ужас при мисълта, че мога да попадна в лапите на такъв като вас - злонамерен, алчен и самнадеян комплексар.
Хубавото в случая е, че аз съм лекар :-)
А при нас всеки идва рано или късно!
Ъндърстенд?


Защо се оплаквате!?! Не бяхте ли вие тази, която даде начален тон и посока на дискусията в темата? Не бяхте ли вие тази, която окачествява професионалните качества на други потребители в този форум без да притежава познания в областта и то само въз основа на това дали са взели отношение по поставено питане?
Не зная какви са вашите познания като лекар, но аз не бих се доверил на лекар, който е специалист по всичко и си позволява да окачествява познанията на други хора в област, от която нищо не разбира.

Бъдете здрава!
"Човек може да има ум, знания, да бъде дори и гениален, но да няма характер." Ж. Лакордер
lawchoice
Потребител
 
Мнения: 892
Регистриран на: 28 Дек 2014, 22:44

Re: Обжалване на Разпореждане от НОИ

Мнениеот guest1 » 09 Юни 2021, 18:28

kolova написа:Уважаеми господа и/или госпожи ...

Уважаема Госпожо Колова - не мога да се съглася напълно с думите Ви:
kolova написа:Хубавото в случая е, че аз съм лекар :-) А при нас всеки идва рано или късно!
Ъндърстенд?

Аз съм „гробар“ - погребален агент по-точно.
Е, при нас ... идва абсолютно всеки! Без изключения!
Човек винаги може да се държи добре с онези, които са му безразлични.
Оскар Уайлд, „Портретът на Дориан Грей“

Това е само мнение, не сте длъжни да се съобразявате с него.
guest1
Активен потребител
 
Мнения: 1772
Регистриран на: 07 Май 2021, 01:34

Предишна

Назад към Осигурително право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


cron