начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

Обжалване на Разпореждане от НОИ

Осигурителноправни казуси
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Re: Обжалване на Разпореждане от НОИ

Мнениеот lawchoice » 09 Юни 2021, 13:23

kolova написа:Уважаеми господа и/или госпожи прависти, които сте превърнали тази дискусия в плювалник.....от всичките ви словоизлияния нормалният читател може да си направи две заключения:
1. Колко много мразите хората, от които очаквате да ви плащат
2. Вие не влизате в този форум, за да помогнете ( дори възмездно като оставите данни за контакт ). Вие влизате във форума за да крадете информация. И то под псевдоними.
Четейки злобните ви подмятания и квалификации по повод на неблагодарните питащи изпитвам ужас при мисълта, че мога да попадна в лапите на такъв като вас - злонамерен, алчен и самнадеян комплексар.
Хубавото в случая е, че аз съм лекар :-)
А при нас всеки идва рано или късно!
Ъндърстенд?


Защо се оплаквате!?! Не бяхте ли вие тази, която даде начален тон и посока на дискусията в темата? Не бяхте ли вие тази, която окачествява професионалните качества на други потребители в този форум без да притежава познания в областта и то само въз основа на това дали са взели отношение по поставено питане?
Не зная какви са вашите познания като лекар, но аз не бих се доверил на лекар, който е специалист по всичко и си позволява да окачествява познанията на други хора в област, от която нищо не разбира.

Бъдете здрава!
"Човек може да има ум, знания, да бъде дори и гениален, но да няма характер." Ж. Лакордер
lawchoice
Потребител
 
Мнения: 892
Регистриран на: 28 Дек 2014, 22:44

Re: Обжалване на Разпореждане от НОИ

Мнениеот guest1 » 09 Юни 2021, 18:28

kolova написа:Уважаеми господа и/или госпожи ...

Уважаема Госпожо Колова - не мога да се съглася напълно с думите Ви:
kolova написа:Хубавото в случая е, че аз съм лекар :-) А при нас всеки идва рано или късно!
Ъндърстенд?

Аз съм „гробар“ - погребален агент по-точно.
Е, при нас ... идва абсолютно всеки! Без изключения!
Човек винаги може да се държи добре с онези, които са му безразлични.
Оскар Уайлд, „Портретът на Дориан Грей“

Това е само мнение, не сте длъжни да се съобразявате с него.
guest1
Активен потребител
 
Мнения: 1794
Регистриран на: 07 Май 2021, 01:34

Предишна

Назад към Осигурително право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


cron