начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Търся колега юрист за съвместна работа Търново!

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Търся колега юрист за съвместна работа Търново!

Мнениеот pitasht » 11 Яну 2023, 20:21

Здравейте!
Става въпрос за област Велико Търново.
Работя в кантора в по-малък град и по тази причина няма да уточня града, но си търся колега юрист да работим съвместно.
Няма да му искам наем, ще му прехвърля изцяло представителството по делата в съда и съдия изпълнители, т.к. имам доста друга работа и не мога да излизам от офиса.
Ще поделим разходите за офиса които са около 120 лева месечно, на месеци малко повече или по-малко.
Отворена съм и към предложения от него/нея.
Сътрудничеството е удачно за колега, който сега започва или за такъв, който е към краят на кариерата си. Ще помагам и уча човек, което в днешни дни е много ценно.
Аз съм адвокат от вече 20 години.
Който иска да пише тук или на ЛС.
pitasht
Активен потребител
 
Мнения: 1346
Регистриран на: 19 Май 2006, 09:18

Re: Търся колега юрист за съвместна работа Търново!

Мнениеот hristev » 03 Фев 2023, 10:37

Евала!
hristev
Потребител
 
Мнения: 371
Регистриран на: 14 Юни 2022, 10:07

Re: Търся колега юрист за съвместна работа Търново!

Мнениеот ivan_lawyer » 03 Фев 2023, 10:46

Идеята е твърде интересна, търся подобно за гр. София, предложението е - съвместна дейност, без някакви грандиозни проекти, при липса на опит, също не е проблем. Да кажем, пилотен проект.
ivan_lawyer
Старши потребител
 
Мнения: 5212
Регистриран на: 25 Мар 2008, 17:46


Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта


cron