начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

Юридическата библиотека на ЮФ при СУ е уникална.

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Re: Юридическата библиотека на ЮФ при СУ е уникална.

Мнениеот chadel » 02 Сеп 2009, 10:02

Ех, Николов, Николов, колко пъти такива лелки ми е идвало да ги стисна за гушата :lol: и да ги изкарам през малкия отвор на прозорчето, което ни разделя ( в доста администрации). Ти му говориш като човек, то ти говори като на животно. Оправия няма.
chadel
Потребител
 
Мнения: 649
Регистриран на: 12 Апр 2006, 20:10

Re: Юридическата библиотека на ЮФ при СУ е уникална.

Мнениеот advokat__nikolov » 02 Ное 2009, 00:00

chadel написа:Ех, Николов, Николов, колко пъти такива лелки ми е идвало да ги стисна за гушата :lol: и да ги изкарам през малкия отвор на прозорчето, което ни разделя ( в доста администрации). Ти му говориш като човек, то ти говори като на животно. Оправия няма.



Де си бе, Chadel. Губиш ми се :-D
advokat__nikolov
 

Предишна

Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 31 госта