начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Форум - мнения и предложения (загл. ред.)

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Re: Форум - мнения и предложения (загл. ред.)

Мнениеот bird_of_paradise » 11 Авг 2014, 16:22

Главна грешка
SQL ERROR [ mysqli ]

Table './lexphpbb2011/phpbb_confirm' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed [144]

SQL грешка. Свържете се с администратора.


Не влизам често напоследък, но да кажем последната седмица, или две, когато искам да пиша в някоя тема все този текст ми излиза.
Защо?

п.п. питането не е за тази тема, но не ми се рови в разделите. Преместете при необходимост и желание.
"Човек е дълго изречение, написано с много любов и вдъхновение, ала пълно с правописни грешки.”
bird_of_paradise
Активен потребител
 
Мнения: 2668
Регистриран на: 25 Яну 2013, 15:27

Re: Форум - мнения и предложения (загл. ред.)

Мнениеот moderator » 11 Авг 2014, 16:35

Посоченият от Вас проблем не е обвързан с ползването на форума от контретен потребител. Грешката се появява, в случаите, в които някоя от обемните бази данни не успее да се "ремонтира" автоматично и се наложи ръчното й привеждане в нормален режим на работа (този процес може да отнеме между 30-40 минути поради обема данни).
moderator
Младши потребител
 
Мнения: 94
Регистриран на: 20 Юни 2005, 10:54

Re: Форум - мнения и предложения (загл. ред.)

Мнениеот votpuska » 15 Авг 2014, 12:01

Вземете разкарайте тоя гаден банер вдясно дето излиза секи път като отваряме сайта и седи едно поне полвин минута, закривайки част от заглавията на темите. Направете му поне опция който не се интересува от рекламите в него да го минимизира. Аз лично съм го блокирал с АдБлок така че не гледам рекламите, излиза ми обаче като празно бяло поле, което не мога да махна и много ме дразни. Убеден съм - всички останали, също.
Юризмът не е лъжица за всяка уста!
votpuska
Потребител
 
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Ное 2012, 16:06

Re: Форум - мнения и предложения (загл. ред.)

Мнениеот justmy » 08 Ное 2014, 18:23

тва мъ яде тук

A script on this page may be busy, or it may have stopped responding. You can stop the script now, open the script in the debugger, or let the script continue.

Script: http://m4.netinfo.bg/pubadw/js/jquery-1.9.1.min.js:5 :evil: :evil: :evil: :o :!: :?: :arrow:
Принцип от римското право е по-добре десет виновни на свобода, отколкото един невинен в затвора. У нас нагласите са обратни. Съдебна система" - разбирай система, която трябва да бъде съдена.
Аватар
justmy
Потребител
 
Мнения: 325
Регистриран на: 16 Окт 2009, 16:03
Местоположение: пред Съдебната палат(к)а

Re: Форум - мнения и предложения (загл. ред.)

Мнениеот justmy » 09 Дек 2014, 18:39

:?: :?: :?: :?: :?: :!: :arrow:
Принцип от римското право е по-добре десет виновни на свобода, отколкото един невинен в затвора. У нас нагласите са обратни. Съдебна система" - разбирай система, която трябва да бъде съдена.
Аватар
justmy
Потребител
 
Мнения: 325
Регистриран на: 16 Окт 2009, 16:03
Местоположение: пред Съдебната палат(к)а

Re: Форум - мнения и предложения (загл. ред.)

Мнениеот Pause » 19 Дек 2014, 14:01

Според мен, намира удобно практично значение и приложение за форума и потребителите при извършване на регистрация да се задължават със "звездичка" в личният им профил да заявят професията си имаща значение за правото все пак форума е озаглавен като юридически ,а не потребителски.И предлагам опростено при извършване на регистрация да се предлага примерно изброяване на професиите имащи значение за правото или ако потребителят не отговаря на нито една от тях просто друга.
Аватар
Pause
Активен потребител
 
Мнения: 1615
Регистриран на: 29 Авг 2008, 16:14

Re: Форум - мнения и предложения (загл. ред.)

Мнениеот chadel » 28 Юли 2015, 17:07

В мобилната версия на сайта има бъг, изразяващ се в следното: като се напише даден закон в гугъл, излиза линка, водещ към закона, но като се кликне върху него, вместо да се отвори акта, се отваря общата страница с кодекси, закони и т.н. и се налага да се скролват всички страници, докато стигнем до това, което търсим.
chadel
Потребител
 
Мнения: 649
Регистриран на: 12 Апр 2006, 20:10

Re: Форум - мнения и предложения (загл. ред.)

Мнениеот todor_radanov » 31 Май 2020, 20:05

a
todor_radanov
Нов потребител
 
Мнения: 3
Регистриран на: 02 Юли 2013, 16:17

Предишна

Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта


cron