начало
Отборът на СУ „Св. Климент Охридски“ стигна до полуфинал в най-голямото състезание по космическо право Отборът на СУ „Св. Климент Охридски“ стигна до полуфинал в най-голямото състезание по космическо право

Уникредит измамници

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Уникредит измамници

Мнениеот wast75 » 20 Яну 2019, 03:00

Здравейте,
искам да Ви разкажа една случка с Уникредит Булбанк.
Имах дебитна карта при тях и трябваше да я закрия, защото вече не получавам нищо по нея.
Отивам в клона на упоменатата банка в София в The mall. Там ужким ми закриват сметката като ми взимат и режат дебитната карта. Даже имах 3-4 лв. остатък, които изтеглиха и ми дадоха... Задавам следните въпроси: "Сега ваш клиент ли съм?", "Трябва ли да идвам пак?" и ми се отговаря по следния начин: "Не, вече не сте наш клиент и не трябва да идвате отново.".
Казах чудно, лесно стана.
Преди няколко дни ми се обажда стария работодател и ми споделя, че ми е превел 110 лв. (защото му е станало гузно, че постъпи глупаво спрямо мен), но аз вече съм закрил сметката. И двамата не знаехме, какво ще се случи с парите. (Ако е закрита сметката парите му се връщат)
Обаждам се аз на телефона на Уникредит и казвам за моя казус.
И хоппп излиза, че ми е закрита само дебитната карта, а сметката си седи и ми се трупат, някакви такси за обслужване на месец, а преведените пари са ми в сметката.
На другия ден отивам в клона им в София на Шипченски проход до Електроника.
Жената провери и видя, че сметката ми не е закрита, изтеглих си парите, естествено бяха си дръпнали за обслужването, платих 3 лв. за закриване и ми дадоха документ ТОЗИ път...
Радвам се, че приключих с тези измекяри...
Хора, очите на шест винаги!!! Особено като работите с такива институции. Винаги гледат, как да те излъжат. Просто не са хора.
wast75
Нов потребител
 
Мнения: 9
Регистриран на: 24 Дек 2018, 18:10

Re: Уникредит измамници

Мнениеот kalahan2008 » 21 Яну 2019, 15:43

Договорът за банкова сметка и договорът за дебитна карта са два отделни договора.
Ignoratia legis neminem excusat.
Адвокат: (INFJ)
https://www.16personalities.com/infj-personality
kalahan2008
Активен потребител
 
Мнения: 4181
Регистриран на: 12 Фев 2008, 10:53

Re: Уникредит измамници

Мнениеот propensity » 21 Яну 2019, 21:10

Видял той... измама.
propensity
Потребител
 
Мнения: 448
Регистриран на: 04 Сеп 2018, 00:00
Местоположение: Аркутянски РС

Re: Уникредит измамници

Мнениеот wast75 » 24 Яну 2019, 00:39

Договорът е един амя щом казваш. Явно си по-запознат.
А колкото до другия професор... измама има да.
Искам да прекратя взаймоотношения, а те ме подлъгват, че вече не трябва да ходя.... а то не е така.
И ми се трупат една таксички... и после ще кажат айде плащай. Дано да ти се случи на тебе да те видим дали ще ти е добре.
wast75
Нов потребител
 
Мнения: 9
Регистриран на: 24 Дек 2018, 18:10


Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 35 госта


cron