начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Новият декан на ЮФ на СУ - мнения, коментари

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Новият декан на ЮФ на СУ - мнения, коментари

Мнениеот danslesbalkan » 12 Апр 2019, 17:57

Прочетох, че Юридическият факултет на СУ си е избрал за нов декан небезизвестният Даниел Вълчев. Той е дал интервю, в което е изброил идеите си за развитие на факултета - по мое мнение добри, но закъснели. Не че е лошо да се въведат сега, лошото е, че не бяха въведени по-рано.

Тук може да прочетете какво имам предвид:
https://news.lex.bg/%d0%be%d1%82%d0%b2%d0%b0%d1%80%d1%8f%d0%bc%d0%b5-%d1%84%d0%b0%d0%ba%d1%83%d0%bb%d1%82%d0%b5%d1%82%d0%b0-%d0%b7%d0%b0-%d0%b2%d1%81%d0%b5%d0%ba%d0%b8-%d1%8e%d1%80%d0%b8%d1%81%d1%82-%d0%ba%d0%be%d0%b9/

Кажете какво мислите за новия декан, с оглед неговите преподавателски качества, а защо не е и политически подвизи от близкото минало?
danslesbalkan
Младши потребител
 
Мнения: 17
Регистриран на: 07 Мар 2019, 14:57

Re: Новият декан на ЮФ на СУ - мнения, коментари

Мнениеот nikodim77 » 13 Апр 2019, 01:55

Е, поне като си тръгват студентите от лекции или др. срещи с него няма да е с „довиждане”, а с „дай да разваляме седянката” :D :D
Иначе на въпроса: Ами докато беше на политическата сцена, Вълчев не се показа като негативна личност. Сега…, какво е било зад кулисите не знам, но ми се ще да вярвам, че има потенциал. Иначе, дали е „спуснат парашутист”, или е постигнал както подобава назначението си, можем само да гадаем, предвид днешното управление в родината ни?! :roll:
nikodim77
Активен потребител
 
Мнения: 1168
Регистриран на: 23 Апр 2009, 14:29


Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта


cron