начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Въпрос за образование дипломи,професии и т.н.

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Въпрос за образование дипломи,професии и т.н.

Мнениеот comando » 06 Май 2019, 14:21

Здравейте , преди 5 години завърших Средно Професионално Образование . Имам диплома , имам и Удостоверение за Професионална Квалификация степен 2 . Сега се сещам да уча и искам да запиша висше , но като се разрових установих , че професионалната квалификация по нищо не отстъпва на диплома за Висше Образование при кандидатстване за работа или поне аз не намерих разлики . В тоя ред на мисли искам да попитам как мислите , има ли висшето образование предимство при кандидатстване за работа пред професионалната квалификация ? Мисълта ми е ,че се чудя дали да запиша курс за преквалификация т.е. нова професия , защото професионалната ми квалификация е за неизползваем отрасъл или да запиша висше . Или да задам въпроса по конкретно , например при работно място за електротехник се явяват 2ма души . Един от тях е с професионална квалификация за електротехник , а другия с диплома от ТУ София . Кой е с предимство при равни други критерии ? Извинявам се ако темата не е за този форум , но просто след дълго ровене тук ми се стори най-удачният вариант да питам .
comando
Младши потребител
 
Мнения: 27
Регистриран на: 20 Мар 2014, 04:16

Re: Въпрос за образование дипломи,професии и т.н.

Мнениеот kalahan2008 » 13 Май 2019, 23:14

Това е юридически форум, а не форум за електротехници.
Адвокат: (INFJ)
https://www.16personalities.com/infj-personality
kalahan2008
Активен потребител
 
Мнения: 4170
Регистриран на: 12 Фев 2008, 10:53


Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта


cron