начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

покупка срещу изпъл.лист.

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


покупка срещу изпъл.лист.

Мнениеот tochotocho » 19 Дек 2019, 21:20

Имам издаден изпълнителен лист срещу длъжник. Месечна погасителна вноска 300 лева. Кандидатствах за покупка на автомобил и с тази вноска от съдия-изпълнител : месечно 300 лв. Отказаха ми. Знам,че компанията е частна, но какво от това. И аз съм физ.лице , но ме еб..ват по всички закони, правилници и т.н вкл и на тези ЧАСТНИ предприятия! Нали по Конституция сме РАВНИ. Мога ли да предавя иск за неравнопоставеност, нарушение на граждански права и т.н. към Адв.съд. Да ама те правят устен отказ. Ще ги призовем в съда!
tochotocho
Потребител
 
Мнения: 476
Регистриран на: 16 Юни 2013, 22:34

Re: покупка срещу изпъл.лист.

Мнениеот tochotocho » 20 Дек 2019, 20:02

Толкова юристи във форума , пълен пас. нали за това е форума-за споделяне, препоръки, практика от пострадали и т.н. Всеки изразява мнение. Е, не такова- иди при адвокат! И аз съм учил в юрид.факултет на Софийския университет !Необходимо е съчетаване на юрид.правоспособност и практика. Затова има адвокати специалисти по брако-разводни дела и такива като Марковски по наказателни!
Аз търся мнения , препоръки по поствания въпрос!
tochotocho
Потребител
 
Мнения: 476
Регистриран на: 16 Юни 2013, 22:34

Re: покупка срещу изпъл.лист.

Мнениеот kdkrastev1234 » 20 Дек 2019, 22:30

Иди при адвокат !
advokat.k.krastev@gmail.com
https://justice-online.com/bg
kdkrastev1234
Потребител
 
Мнения: 631
Регистриран на: 27 Фев 2014, 08:22

Re: покупка срещу изпъл.лист.

Мнениеот ivan_lawyer » 21 Дек 2019, 02:09

Вижте - адвокатите като Марковски - повече мляскат - отколкото да е нещо.

Не разбирам - защо се впечатлявате от такива маниери.

Толкова неграмотници се навъдиха на сцената и на тепиха - че за мен е леснота да ги отстранявам само за две минути.

Не Ви разбирам изобщо въпроса - правите запор и получавате месечно 300 лева и искате това да послужи като един вид гаранция - да Ви одобрят за кредит пред автокъща - за кредит.
Ако е така - те искат кешови плащания, ако изобщо искат да правят нещо.

Може би не разбирам въпроса Ви, хайде пояснете се точно - че то съвсем не става така - затворена диагноза.
ivan_lawyer
Старши потребител
 
Мнения: 5212
Регистриран на: 25 Мар 2008, 17:46

Re: покупка срещу изпъл.лист.

Мнениеот kdkrastev1234 » 21 Дек 2019, 23:30

Е ти пък каква логика търсиш. Човекът иска някой да заяви съчъвствие, че са му нарушени конституционните права, щом са преценили че е неплатежоспособен за исканата кола.
А това за супер адвоката, означава че не прави разлика между медийна звезда и добър юрист.
advokat.k.krastev@gmail.com
https://justice-online.com/bg
kdkrastev1234
Потребител
 
Мнения: 631
Регистриран на: 27 Фев 2014, 08:22

Re: покупка срещу изпъл.лист.

Мнениеот tochotocho » 25 Дек 2019, 18:29

Пишем си неточни или НЕРАЗБИРАЕМИ за някой неща. Ясно съм казал : по изпълнителен лист получавам 300 лв. месечно. Да кажем ,че сумата по ИЛ е 14 хил.лв. До тук ЯСНО ли е ? И при тези факти искам да придобия автомобил на изплащане . Като продавачът на автомобила ще си получава ДИРЕКТНО сумата 300 лв. от Съдия-изпълнител. Ясно нали? Ако длъжникът е изряден и съдия-изпълнител също е изряден няма проблеми. Но ако длъжникът ИЗЧЕЗНЕ, няма вноски и пр. ,това вече е проблем на фирмата дала ми автомобила. !Да си търси длъжника-така е по договора между мен и автофирмата !
tochotocho
Потребител
 
Мнения: 476
Регистриран на: 16 Юни 2013, 22:34


Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта


cron