начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Споразумение за опрощаване на дълг

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Споразумение за опрощаване на дълг

Мнениеот mitiaib » 18 Юни 2020, 19:10

Здравейте
Преди години направих ипотека на жилище. Промени се ситуацията и загубих парите от ипотеката
Бях осъден от чси и продадоха жилището съответно остана един сериозен дълг в размер на 00000 лв
В момента ОТП факторинг фирмата която ми изкупува дълга ми предлагат споразумение да ми опростят дълга ако заплатя еднократно 0000 лв
При учредяване на ипотеката аз не бях едноличен собственик на имота. И другите 3 съсобственици бяха вписани като ипотекарни гаранти .В сегашното споразумение съм вписан само аз като длъжник с когото се сключва това споразумение. Какво ще се случи с ипотекирните гаранти ако го подпиша.
mitiaib
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 18 Юни 2020, 18:58

Re: Споразумение за опрощаване на дълг

Мнениеот kalahan2008 » 18 Юни 2020, 20:30

Както казваха навремето по БНР, когато съобщаваха нивото на река Дунав - sans changement.
Адвокат: (INFJ)
https://www.16personalities.com/infj-personality
kalahan2008
Активен потребител
 
Мнения: 4170
Регистриран на: 12 Фев 2008, 10:53

Re: Споразумение за опрощаване на дълг

Мнениеот doondie » 19 Юни 2020, 16:30

По всяка вероятност никой няма да ги търси, а ще искат всичко от теб, понеже ти единствен си признал задължението.
'The best way to predict the future is to invent it!'
Аватар
doondie
Потребител
 
Мнения: 529
Регистриран на: 29 Юли 2017, 17:29
Местоположение: Плевен

Re: Споразумение за опрощаване на дълг

Мнениеот ivanov_p » 19 Юни 2020, 20:32

Нищо няма да подписваш! Другите са гарантирали с имот, който е продаден, ако са поръчители е друго, но явно не са. Нека си търкалят делото.
ivanov_p
Активен потребител
 
Мнения: 4331
Регистриран на: 26 Ное 2013, 19:53


Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта


cron