начало
Съдия от ВАС става зам.-министър на правосъдието Съдия от ВАС става зам.-министър на правосъдието

помощ изнудване

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


помощ изнудване

Мнениеот rusalen » 29 Юли 2020, 18:17

Здравейте. Много полезен форум. Чатовете имат ли тежест в съда по гражданско дело. Бях излъган и сега ме изнудват с чат?
Благодаря ви
rusalen
Младши потребител
 
Мнения: 11
Регистриран на: 03 Юни 2020, 18:11

Re: помощ изнудване

Мнениеот katerinakuch » 29 Юли 2020, 19:52

Не им обръщайте внимание и ако Ви дразнят, не се занимавйте с тях. Губене на време си е.
katerinakuch
Активен потребител
 
Мнения: 1162
Регистриран на: 28 Юни 2007, 12:27

Re: помощ изнудване

Мнениеот doondie » 29 Юли 2020, 23:21

Явно Прокуратурата смята чата за годно доказателство. Или поне за такова, с което може да дискредитира публично хора, които си поиска.

Всеки би могъл да е ползвал телефона ти или каквото там устройство е ползвано за комуникация, за да изпрати съобщения от твое име, респективно от името на отсрещната страна. Възможно е и ъкаунтът ти да е бил хакнат. Не съм сигурен, че чат би имал решаваща роля в едно дело, тъй като, поне според мен, не е годно доказателство. Евентуално в съвкупност с други доказателства, но само чат за мен е несериозно да се приеме за доказателство.

Ако смяташ, че някой те изнудва, можеш да подадеш сигнал в Полицията.
'The best way to predict the future is to invent it!'
Аватар
doondie
Потребител
 
Мнения: 535
Регистриран на: 29 Юли 2017, 17:29
Местоположение: Плевен


Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта


cron