начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

Понеже вече не сме придатък на ссср , а страната ни е в ЕС

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Понеже вече не сме придатък на ссср , а страната ни е в ЕС

Мнениеот ivaylo_radulov » 14 Дек 2020, 20:46

Знае ли нэкой как в страните от ЕС се става „ Клиент" !? Щото Топлофикация все ме брои за неин клиент па язи нэщем нищо от това бандит**о д-во... Още от 2011 съм им депозирал „Заявление" , че не искам да ми предлагат , продават , или доставят нищо , преди да ме ОФЕРИРАТ какво предлагат , продават , или доставят , какви са точните му параметри и т. н. , след което да се договорим. Но тея си трайкат - май не са съвсем пазарен субект , а? Вие кво мислите?!
ivaylo_radulov
Нов потребител
 
Мнения: 9
Регистриран на: 14 Дек 2020, 20:31

Re: Понеже вече не сме придатък на ссср , а страната ни е в

Мнениеот lawchoice » 15 Дек 2020, 01:13

Това е платформата на lex.bg, а не тази на правен свят...
"Човек може да има ум, знания, да бъде дори и гениален, но да няма характер." Ж. Лакордер
lawchoice
Потребител
 
Мнения: 892
Регистриран на: 28 Дек 2014, 22:44


Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 32 госта


cron