начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Моля за съвет

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Моля за съвет

Мнениеот petarmolov » 23 Фев 2021, 22:29

Здравейте имам един въпрос към вас... Та вчера мой приятел звънна през видео чат на непозната жена и ми каза да кажа „Да подписвам” ,та сега ми е интересно възможно ли е да се скалъпи имотна измама със видео матерял (собственоръчно не съм подписвал нищо—никъде) ,със тези лични думи документирани има ли вероятностите да се състави ,я пълномощно ,я дарение завещание и т.н. извън нот.кантора,или със ел.подпис ? П.с : Благодаря ви!
petarmolov
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 23 Фев 2021, 22:15

Re: Моля за съвет

Мнениеот ivanov_p » 24 Фев 2021, 08:08

За да бъдете имотно измамен трябва да имате имот, а ако имате имот личните ви данни са публични.
ivanov_p
Активен потребител
 
Мнения: 4326
Регистриран на: 26 Ное 2013, 19:53

Re: Моля за съвет

Мнениеот dimist » 24 Фев 2021, 13:23

Слава богу, засега нотариалните сделки и пълномощните с нотариална заверка се извършват само от нотариуса. Пък и никой не ви е накарал да подпишете нещо с електронен подпис, та да се задължите по друг начин.
Но въпроса е, защо повтаряте като папагал , без да се замислите ?
dimist
Потребител
 
Мнения: 625
Регистриран на: 26 Ное 2007, 14:58

Re: Моля за съвет

Мнениеот petarmolov » 24 Фев 2021, 22:49

Не притесненията са ми,че въпростната жена може да е нотариус и да изготви въпростното ”устно пълномощно”,но ми казаха ,че само във нас може да се направи ,или пълномощно,или каквото и да било понеже пълномощното не е договор ами уговорка не тя във тях аз във нас със познат на по ракия и по скайп да се упълномощи някого си?
petarmolov
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 23 Фев 2021, 22:15


Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта


cron