начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Зелен сертификат

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Зелен сертификат

Мнениеот nora12345 » 21 Окт 2021, 11:06

Здравейте.
Нововъведения от днес зелен сертификат, задължителен ли е за съдилищата? За страните по делата и за свидетелите? Мога ли да вляза в съда, без зелен сертификат зада направя спрявка по дело - примерно? Или да се ява като страна или свидетел по дело?
nora12345
Младши потребител
 
Мнения: 36
Регистриран на: 08 Май 2021, 14:25

Re: Зелен сертификат

Мнениеот svegrigorov » 21 Окт 2021, 22:07

Не, засега.
svegrigorov
Потребител
 
Мнения: 230
Регистриран на: 28 Юли 2014, 11:55

Re: Зелен сертификат

Мнениеот joropetkov93 » 23 Фев 2022, 15:08

Да ти призная и аз вече не знам къде се изисква и къде не. Обявиха преди ден-два, че вече ги готвят за отпадане около 20-ти март. Дано да приключваме вече с Ковид вълните и да няма повече нови засягания. Ипълнителният директор на Модерна дори даде интервю през януари, че шансът да приключим с рестрикциите и пандемията през 2022 година е около 80% по тяхни данни. Аз мисля, че му се вижда краят.
joropetkov93
Нов потребител
 
Мнения: 4
Регистриран на: 23 Фев 2022, 15:01


Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта


cron