начало
Отборът на СУ „Св. Климент Охридски“ стигна до полуфинал в най-голямото състезание по космическо право Отборът на СУ „Св. Климент Охридски“ стигна до полуфинал в най-голямото състезание по космическо право

Помощ: Акт за шофиране под въздействие

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Помощ: Акт за шофиране под въздействие

Мнениеот concernedcitizen » 03 Фев 2022, 13:51

Здравейте, преди около 2 дни бях спрян в движение от двама полицаи от кварталното районно. Причината която споменаха бе че съм минал на червено което беше очевидна лъжа, впоследствие признаха че е било зелено, но съм направил левия завой от средна лента. Реално бях единствената кола в 1 часа и просто бяха решили да ме настигнат и спрат, въпреки че реално те завиха на червено.
Без да имам никакви нарушения както на автомобила, ми бе зададен въпрос " Има ли притеснения да бъде направен тест за наркотици?" Отговорих че нямам тъй като не употребявам. Единия от тях влезна с мен в колата и каза да карам до районното за да бъде направен теста и че всичко се записва от две камери. Първия тест който ми направи чух да казват помежду си че не е основателна причина в съда, впоследствие ми бе направен втори в кат а първия въобще не бе споменат в протокола, казаха че бил положителен и че марихуаната не била светнала там, което значило че е положителна пробата. Впоследствие втория тест в кат отчете положителен и направих самопризнания посъветван от служебния ми адвокат, надявайки се на минимални санкции като първо нарушение. Друго интересно акта който ми бе съставен в Кат, няма точен адрес на спирането и часа му се разминава с над 30 минути може би дори час. Дали това би било достатъчен довод да отпадне или като самопризнал се и при тези обстоятелства просто трябва да понеса последствията? В интерес на истината наистина бях употребил малко количество марихуана предния ден, но по никакъв начин не е пречело на преценката ми. Полицаят който ме караше забелязах че минава на червено, а на секция за десен завой при зелен светофар забравя да тръгне тъй като се разсейва с колежката си и честно казано се чувствах по-адекватен шофьор от него :D
П.С. Извинявам се за романа който описах, но реших детайлно да опиша всичко, ако не може да ми се помогне, поне заедно да се посмеем на случая ми : )
concernedcitizen
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 03 Фев 2022, 13:38

Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 31 госта


cron