начало
ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС

Съвет при семеен тормоз, физически и психически

Брак, развод, наследство
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Съвет при семеен тормоз, физически и психически

Мнениеот nasecomixxx » 05 Юни 2023, 23:22

Сестра ми живее на вилата, която е нейна собственост, с гаджето и. Той обаче от 2 години постоянно я тормози психически и емоционално. Направо я смазва, а напоследък и физически си позволява. Веднъж беше с смазан нос, а от онези дни подута буза. Най-накрая я накарахме да предприеме правни мерки. Викнала е полиция когато пак е станал агресивен докато е пиян миналата седмица. Отвели са го. Потърсила е адвокат, пуснали са жалба до прокуратурата и молба за защита. В момента обаче той и звъни нон стоп и я тормози по телефона, да си бил взел това, след това онова, после това и тн. Тя му е казала да дойде с вещо лице и да си прибере всичко на веднъж, защото сам няма да го пусне вътре. Той сега казва че щял да я съди, че тя му задържала нещата и той без тях не можел да работи. А това не е така.
Та въпроса ми е следния, какъв е редът да му се свърнат нещата които са наистина негови (защото той имал и претенции към някъкви ремонти, печки и тн) но как е редно да постъпи тя относно нещата които наистина са негови, мотор, атв и инструменти някакви. Има ли вариант тя да потърси вещо лице или без ам и аз кой, за да може наведнъж тя да му върне всичко негово пред свидетел и той да я остави намира. Адвокатът и я посъветвал да не се занимава, ни с най-големи извинения към него това е недопустимо, защото това я държи нея в постоянен контакт с него, и съответно тормоз и заплахи. Той и казал, че искал да е нещо днес да вземе, другото после и после и тн. А вилата не е склад който той да използва за склад и инструмент чрез който да продължи да я тормози и заплашва. Ако има някой, някакво мнение или съвет ще съм адски благодарен.
Дано съм разказал, така че да е разбираемо ама...
Пак благодаря!
nasecomixxx
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 05 Юни 2023, 23:16

Назад към Семейни казуси


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 17 госта


cron